Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez pánikbetegség, vagy valami...

Ez pánikbetegség, vagy valami súlyosabb?

Figyelt kérdés

Tegnap óta vannak durvább tünetek...Tanultam itthon,és egyszer csak elzsibbadt a kezem,nem tudtam fogni.iszonyatos szédülés fogott el,épp hogy nem ájultam el.Utána remegés,hidegrázás,fejtetőn,orrgyöknél kisugárzó szorító fájdalom.

Ma volt egy vizsga,ott nem voltam rosszul,de mikor hazajöttem,akkor megint szédülés,enyhébb zsibbadás.Létezik,hogy tudat alatt pánikolok,vagy valakinek volt már ilyen betegsége?Nem tudom egyértelműen erre fogni,ügyelet volt kinn este,de azt mondták hogy csak pánikolok,felesleges volt kijönniük...kedvesek.Persze orvoshoz megyek,de ez a helyzet egyszerűen halálra rémít..teljesen halálfélelmem van.


2012. máj. 31. 16:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a pánikbetegség is van olyan "komoly", mint egy szervi betegség, sőt...

Viszont itt nem kapsz választ, mert senki nem lát beléd, nincs, aki megmérje a vérnyomásodat, csináljon egy EKG-t.

NE az ügyeletet hívogassátok (persze érthető, hogy megijedtetek...), hanem haladéktalanul menj el a házidokihoz, ő ad beutalót oda, ahova kell. Ezek a zsibbadásos dolgok nem viccesek.

2012. máj. 31. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy pánikbetegség lehet hogy hirtelen felugrott a vérnyomásod vagy az agyaddal van valami gáz, az is lehet hogy agyvérzés határában vagy. Most nem akarlak megijeszteni de egyik munkatársam felesége hasonló tünetekkel küzdött és kiderült hogy enyhe agyvérzése volt amit egy durvább követett, csoda hogy túl élte de agyilag teljesen leépült szegény, és csak 36 éves a nő. Ott még az volt hogy nem kapott időben orvosi ellátást mert tróger volt és nem ment el. Neked azt mondom hogy holnap reggel vagy amikor rendel a dokid szépen elsétálsz hozzá megmondod mi bajod van ő ad beutalót egy szakorvoshoz oda elmész kivizsgálnak és megmondják mit csinálj a továbbiakban. Lehet pánikbetegség de lehet hogy teljesen más és súlyosabb bajod van/lesz. Irány a doki.
2012. máj. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszönöm!

Hát igen,tudom hogy nem viccesek,én sem röhögtem rajta,konkrétan azt hittem,meghalok.Borzalmas tud lenni.Az ügyeletet a párom hívta ki,mert nem tudta,hogy szedjen össze...Még csak 20 éves vagyok,vizsgaidőszak is van,lehet köze van ezekhez,de nem vagyok benne biztos...Nagyon rémisztő.Megyek orvoshoz,de egyszerűen annyira lassú minden...hónapokat kell várni egy egy vizsgálatra,és addig meg megbolondul az ember...

2012. máj. 31. 17:04
 4/4 A kérdező kommentje:
amúgy a vérnyomásom normális volt,szív/mellkasi fájdalom nem volt.De mind 2 karom úgy zsibbadt,hogy fogni nem tudtam,meg az a szédülés...És ma is ismétlődött,igaz enyhébben...
2012. máj. 31. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!