Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ajakhasadék után maradó piros...

Ajakhasadék után maradó piros heget el lehet tüntetni?

Figyelt kérdés
Tehát a történet ott kezdődött,hogy ajak hasadékkal születtem (de csak a felső ajkam volt két oldalon kettéhasadva) 3hónapos koromban megműtöttek,attól kezdve az orrom alatt egy piros kocka van. Eléggé ciki szépséghiba. Még óvodában,alsóban nem zavart,de mostmár nagyon. Azt remélem értitek hogy miért. Valaki tud segíteni,hogy legalább a pirosodást eltüntessem?
2012. jún. 1. 14:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy plasztikai sebészt kérdezz meg ez ügyben. Lehet, hogy lézeres kezeléssel eltüntethető.
2012. jún. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nekem ugyan ez van! :S
2013. máj. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia, nekem is ilyen van,de csak egyoldali, most műtötték, hogy kicsit jobb legyen. de azt mondták a heget nem tudják eltüntetni sehogy.

Ne legyél visszahúzódó, engem, is zavar persze. De vannak barátaim, és általában fiúk is nyitnak felém.

2015. júl. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!