Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ínhüvelygyulladás? Jártál már...

Ínhüvelygyulladás? Jártál már így? Mi lehet a valódi baj?

Figyelt kérdés

Már három hónapja kezelnek ínhüvelygyulladással.

Volt rajtam két fajta gipsz, jelenleg levehető csuklósínt hordok, szedtem különböző gyógyszereket köztük fájdalomcsillapítót, gyulladáscsökkentőt, injekciókat is kaptam és homeopátiás készítményeket is írt fel az orvos.

Egy hónapig volt begipszelve majd csuklósínt kaptam, amit már több mint két hónapja viselek. (Ezt persze le lehet venni, ki lehet mosni.)

Egy ideig jártam fizioterápiás (elektromos) kezelésekre is.


Jelenleg gyógytornára járok és15 alkalomnak hamarosan vége és sokkal jobb a helyzet: tudok írni, két kézzel fogni dolgokat, a kezem tehát sokat erősödött, azonban valami még mindig nem stimmel.


Meleg hatására a kezem bedagad, reggelre gyakran bevizesedik, a torna alatt pedig bekékül. Ha leengedném a kezem, akkor az bedagadna. Nem érheti közvetlenül meleg víz, nem tudok vele cipelni és a megerőltetni sem szabad…



2012. jún. 7. 16:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Az ujjaid nem fájnak, nem zsibbadnak?
2012. jún. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem, csak ha megerőltetés éri.
2012. jún. 7. 16:54
 3/3 anonim ***** válasza:
A tüneteket a csuklóalagúton áthaladó idegre ható folyadéknyomás, vagy a csuklóalagút gyulladása okozza.Ha folyadék gyülemlett fel B6 vitamin csökkentheti a duzzanatot. Naponta 2x 10 percig alkalmazott hideg borogatás is jótékony hatású lehet.
2012. jún. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!