Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért "leng, rázkódik" a...

Miért "leng, rázkódik" a combom ha megyek?

Figyelt kérdés

Vékony testalkatú vagyok. Február óta elkezdtem aktívan aerobikozni, hogy feszes és izmos legyen a combom, viszont még mindig leng rajta a zsír vagy háj vagy nem tudom mi. :(

Olyan rossz így elvenni rövidnadrágot. Ha befeszítem a combom akkor kő kemény és feszes a bőröm is, de séta közben előre hátra mozog rajta a bőr és az alatta lévő kötőszövet. :(

Mások is így vannak vele? El múlik ez még több tornától vagy alapvetően ilyen mindenki combja?



2012. jún. 8. 16:42
 1/5 A kérdező kommentje:

Felvenni egy rövidnadrágot...

Bocsi! Lemaradt egy betű :)

2012. jún. 8. 16:45
 2/5 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de szerintem önértékelési problémád van.


Ha befeszítve kőkemény a combod, akkor az azt jelenti, hogy az izmodat nem fedi háj és akkor egy tök természetes dolog, hogy járás közben mozog ("leng") a combod, amit valószínűleg csak te látsz furcsának.


Viszont ha tényleg "leng", akkor bizony hájas vagy és van még mit ledolgoznod, de ebben az esetben nem lehet befeszítve kőkemény.


Írtad, hogy vékony testalkatú vagy...

Valószínűleg arányaiban vagy hájas, vagyis kevés az izmod. Tömegnöveléssel izmot kell építened és akkor a rajta levő zsírréteg se fog annyira "rázkódni".

2012. jún. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

176 cm magas vagyok és 54 kg. Nem tudom, hogy háj leng-e vagy az izom, de mozog miközben megyek :D

Azt láttam a utcán, hogy nagyon sok velem egykorúnak leng, de azt hittem, hogy azért mert nem elég erős az izmuk. Heti 3x edzek, és ha megfeszítem a combom kőkemény, de ha járok akkor olyan fura.

Tömeget növelni pedig nem tudom, hogy kell. Eddig házi koszton éltem, sose figyeltem, hogy mit eszek. (amit a szüleim adnak) Kell hozzá speciális étrend vagy mozgásforma?

2012. jún. 8. 17:10
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha kőkemény, akkor izmod van. (Ha hájas lennél, akkor lenne az izomzat fölött egy puha zsírréteg ugyebár...)

Mivel nem látlak, ezért azt tudom tanácsolni, hogy olyan videókat, filmeket nézzél meg, ahol sportolók futnak, sétálnak és próbáld meg összehasonlítani magadat velük.

2012. jún. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Áhh, bakker! Az ő combjuk is leng :D

Akkor nem én vagyok az elfuserált :D

Köszi a tanácsot

2012. jún. 11. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!