Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mitől van állandó éhségérzetem...

Mitől van állandó éhségérzetem? Kb 1-2 óránként eszem. Sosem voltam vékony 13 éves korom óta kb 85 kg voltam, de ma már 108 és csak 22 éves!

Figyelt kérdés
Mit tegyek? Már annyit próbáltam fogyózni meg minden,de nem megy ennem kell,mert úgy érzem bedilizek,már az utcára sem szívesen megyek, ha látok egy jó csajt, elkap a sírás. Nem bírok mozogni,mert úgy érzem összeesek, nincs erőm.A munkahelyem megszűnt, és nincs is több lehetőség itt a környéken, pénzem sincs semmi csodaszerre, dokihoz sem mehetek,mert mivel már a munkanélkülim is lejárt nincs a tb-m fizetve,nincs rá pénzem. mit tegyek? Valaki segítsen légyszi!!! :\\\'(
2009. aug. 3. 18:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Túl gyors az anyagcseréd, kerüld az édességet, a szénhidrátot! Vegyél inkább diabetikus kekszet. Az lehet egy megindító dolog, ha belegondolsz, hogy mennyi túlsúlyos ember van és hova jutnak! (nem élnek sokáig, agyba-főbe műtik őket). Állítsuk meg ezt a folyamatot még most, amikor még megállítható! Sportolj sokat és lesz eredménye! Gondolj bele ha lesz egy szép gyermeked: őt is olyan egészségtelen ételekkel halmozod el, amit Te eszel. Gondold meg és válts életmódot amíg lehet!
2009. aug. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

szia. először is kapd össze magad, és legyen akaraterőd a változáshoz, és válassz innen neked tetsző diétát: [link] Vagy csináld azt, amit a barátnőm: nem evett semmi édességet és zsírosat és a kenyeret és egyéb tésztaféléket is kiiktatta (pl. kanállal ette a pici májkrémet). fontos, hogy rengeteget igyál, ha tudsz, vegyél bolero italport (finom, cukormentes és telítettséget okoz) és nem drága. Ahhoz, hogy ne az evésen járjon az eszed, el kell foglalni magad, pl. sok séta, olvasás, netezés, kerti munka (ha kertes házban laksz), kézimunkázz, vezess naplót, tanulj valami neked tetsző dolgot, pl. nyelv, masszázs, varrás, gépírás...stb. ami érdekel (sok dolgot a neten és könyvtárban is elérsz, tehát szinte ingyen van, nem kell tanfolyam), célszerű olyat tanulnod, amivel munkát kaphatsz.

ha elkap a mohóság, gyümölcsöt egyél!!! vagy salátát natúr joghurttal. minden ételt szépen készíts el, legyen gusztusos, de kis adag és kis evőeszközzel rágcsáld, tovább tart.

másik fontos a sport, hogy ne nyúljon meg a bőröd: sztem egyelőre séta és tempós séta kellene, és ha beindul a fogyás indulhat a kocogás, futás és az aerobick

2009. aug. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Néztek inzulinszintet neked? Ha nagyon magas az inzulinszinted, az okozhat folyamatos éhségérzetet. Nálam most derült ki, hogy ez a probléma, kérdezte a doki, hogy mennyire meg milyen gyakran szoktam éhes lenni, mert ettől lehet. Igaz én nem nagyon foglalkoztam vele, nem ettem, úgy voltam ha belepusztulok sem fogok enni. És a magas inzulin gátolja a zsírlebontást, és mindent amit beviszel a szervezetedbe, azt elraktározza. Én sokkal kövérebb vagyok nálad is, most megyek vissza a dokihoz, hogy adjon vmi gyógyszert erre, mert hiába diétázok 6 éve, csak hízok állandóan. Nálam ettől van.
2009. aug. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

lemaradt: ha kicsi adagokat eszel, szűkülni fog a gyomrod és nem lesz állandó éhségérzeted. csak az első napok nehezek, utána múlik az éhséged

18.21-es

2009. aug. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

3. vagyok. A második válaszoló pici májkrémje tele van zsírral. Bocs, nem tudtam megállni, hogy ne szóljak. És nekem is hiába írták elő az 1200 kalóriás étrendet, ha annál amúgy sem eszek többet. És mégis hízok az inzulin miatt.

Szerintem vizsgáltasd ki magad, majd kiderítik mi a probléma, és tudnak segíteni.

2009. aug. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

az első válaszoló aztírta h túl gyors az anyagcseréd, ez sztem nemigaz, ha gyors lenne akkor kevesebb kiló lennél.

énis egyfolytában éhes vagyok, csakhogy én meg nemhízok semmitsem, és semmitől sem. és egyszerűen hiába eszek ebédet, ha utána elindulok vhova kb 1-2 órán belül éhes vagyok, és folyton bekell mennem egy boltba kajáért, mert különben előbbutóbb rosszul is leszek.

mostanában viszont azt találtam ki, h csak ilyen apróságokat viszek magammal, ha ha elmegyek vhova, h nekelljen folyton minden programot kajálással megszakítani. egykis mandula, vagy 1 csomag keksz, és ezeket eszem ha rámtör az éhség. sztem ezt teis kipróbálhatnád, hogyha éhes vagy, nem eszel egy komplett ebédet, hanem csak apróságokat, amik nem hízlalnak. nézz utána neten h miket lehet "nassolni" amik nem hízlalnak.

2009. aug. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

a 2. vagyok

a pici májkrém neki a desszert volt, ezzel ,,rúgott ki a hámból" :)

2009. aug. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!