Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehetséges hogy vakbélgyulladás?

Lehetséges hogy vakbélgyulladás?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 17éves fiú vagyok , és tegnap este eléggé fájt a hasam. Ma reggel erős hányingerre ébredtem , végül rávattem magam , hogy kihánnyam , de nem sikerült, nem jött semmi csak öklendeztem. A hasam továbbra is fájt , bár enyhült , viszont megnyomtam a hasam jobb oldalt kb köldökkel egyvonalban , vagy talán egy picit lejjebb , fájt. Igazábol csak akkor fáj , ha benyomom , és körkörösen mozgatom az ujjaim. Azóta a hőm is felment 37,6 ra. Érdemes orvoshoz mennem? A fájás igazábol nem erősödött

2012. jún. 10. 12:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Éredemes orvoshoz menni.
2012. jún. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen, érdemes orvoshoz menned.
2012. jún. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szerintetek várjak még egy kicsit? Hátha elmúlik?
2012. jún. 10. 13:08
 4/9 anonim ***** válasza:
Ne halogasd. Ha tényleg esetleg vakbél, akkor nem szabad várni.
2012. jún. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Menjél orvoshoz! Lehet súlyos.
2012. jún. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hasfal nincs megkeményedve? Székletürítés mikor volt utoljára és milyen minőségű?
2012. jún. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nincs megkemenyedve es reggel szekeltem utoljara es kicsit lagyabb volt mintvaz atlag de nem veszesen
2012. jún. 10. 14:47
 8/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok megint! Voltam ügyeleten , aztmondták valószinüleg nem az ,de azért adtak egy beutalót kivizsgálásra. Ez volt kb 4 órája. Nem mentünk még el , mert anyum aztmondta , hogy majd ha tényleg fáj , nem csak ha piszkálom akkor bemegyünk. Szerintetek van még rá esély , hogy ezután kezd el fájni?
2012. jún. 10. 19:01
 9/9 anonim ***** válasza:
Nyugi szerintem ez nem azért van. A hasfalad nagyon meg lenne keményedve. A székletet megváltozott volna, vagy talán el is maradt volna. Szerintem besavasodtál és amiatt érzed a jobb oldalad. Bár ez csak akkor lehetséges ha tompa a fájdalom. Hogy a többi tüneted mi okozza azt nem tudom.
2012. jún. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!