Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha erős székrekedé...

Mit tegyek, ha erős székrekedésem van?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Erős székrekedésem van, és már az összes módszert kipróbáltam, amit csak lehetett, de még mindig nem tudok székelni. Bélgázom van, de nem jön rám a székelés immár 4 napja.

#székrekedés #kakálási nehézségek #nem tudok kakálni #kakálni kell #a kakálás nem könnyű dolog #bárcsak pottyanna #jön a kaki #pottyanj ki
2012. jún. 10. 20:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szakítani fog, ha egyszer sikerül! :D
2012. jún. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
2 dl erős feketekávé, üresen esetleg kis tejjel, cukor nélkül
2012. jún. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Glicerines kúpot is próbáltad?
2012. jún. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Igyál sok vizet napközben. Reggel éhgyomorra indíts 1 pohár langyos vízzel. Igyál szilvalét, egyél aszalt szilvát, és igyál kutyabenge kéreg teát, vagy használj glicerin kúpot, vagy Guttalax-ot.
2012. jún. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Kúpot ajánlónál a pont!Jók a kulcsszavak:"Keress kérdéseket hasonló témákban: székrekedés, kakálási nehézségek, nem tudok kakálni, kakálni kell, a kakálás nem könnyű dolog, bárcsak pottyanna, jön a kaki, pottyanj ki"
2012. jún. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
11 éves gyerek vagyok. Sajnos glicerines kúp nincs itthon.
2012. jún. 10. 20:55
 7/13 anonim ***** válasza:

5. vagyok, aki a kulcsszavakon mulatott. ha megnézed, egy van köztük engedélyezve: a székrekedés. a többit hiába írtad be, nem él, mert nincs ilyen. inkább színonímákat adj meg (most pl. szorulás).


egyébként meg egyél sok gyümölcsöt, zöldséget és igyál sok vizet. és vegyetek kúpot patikában.

2012. jún. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Édesanyádnak mondtad már?
2012. jún. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
nekem a lenmagg szokott segíteni, egy bögre tejbe kell beletenni, kb. egy evőkanálnyit.
2012. jún. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
sok mozgas, sok folyadek, sok gyumolcs, zoldseg. Es semmi rizs, krumpli, teszta, sutemeny!!!
2012. jún. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!