Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Magas vércukor szint? Mi a...

Magas vércukor szint? Mi a megoldás?

Figyelt kérdés
Édesanyámnak megmérték a vércukor szintjét és 9,2 volt. Teljesen tájékozatlan vagyok a témában, már elolvastam pár cikket, de még mindig nem tudom, mi lenne a megoldás. Valaki leírná érthetően, hogy mi is a cukorbetegség, miért alakul ki, mik a tünetek, illetve, hogy milyen természetes gyógymódok vannak rá?
2012. jún. 11. 16:32
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Ühüm, van egy jó ötletem! Ne írj többet.
2012. jún. 12. 19:02
 12/19 anonim ***** válasza:
56%
Nem azért, de én se értem miért sértődtél meg, csak tényszerűen leírta a dolgokat, amire irányult a kérdésed. Én is együtt élek cukorbeteg emberrel, nem mondom, nyűg az egész, de ha betartja az orvos utasításait ugyanolyan életminősége lesz mint azelőtt.
2012. jún. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Az 5. válaszoló kérdésén nem sértődtem meg, meg is köszöntem, csak jeleztem, hogy nem túl empatikus. Biztos szakmai ártalom, de én igyekszem mások legapróbb problémáit is tapintatosan kezelni. A 7.-es, 8.-as, stb. válaszoló stílusán akadtam ki. De láttam már csúnyábbat is, nincs szó drámáról, köszönöm mindenkinek, aki érdemben hozzászólt a témához, így neked is, amennyiben te ugyanaz a 86 százalékos vagy, aki korábban írt.
2012. jún. 12. 21:12
 14/19 anonim ***** válasza:

#5.-ik válaszoló vagyok. Bocs, ha kissé tapintatlannak tűnt, amit írtam, nem az a szándék vezérelt. Igyekeztem minél jobban összefoglalni és korrigálni pár dolgot, inkább tényszerűen. Azért írtam úgy, mert leaglábbis magamból kiindulva jobban szeretem, ha egy problémát reálisan látok át, és akár a lehetséges negatív következményei is világosak számomra, köntörfalazás nélkül is akár. És így talán tényleg komolyan lesz véve a betegség.


Ettől függetlenül, cukorbetegséggel tényleg nagyon sokan élnek, és a kezelése is elég jól kiforrott már. Ha lelkiismeretesen követi anyukád a javaslatokat/tanácsokat/utasításokat (vérmérséklet szerint), akkor nagyon sokáig nem lesz semmi különösebb baja ettől, nem kell túlaggódni a dolgot. :)

2012. jún. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Igen, talán túlreagáltam a kommentedet és magát a problémát is. Köszönöm szépen!
2012. jún. 13. 15:45
 16/19 anonim válasza:
9%
ne zabálj, mozogj
2012. jún. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Akkor is leírom, ha valaki jelentette: nem kell ezen sírni, vannak sokkal rosszabb dolgok is az életben.
2012. jún. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Látom kedves kérdező, csak privátban van nagy pofád, de nem, nem fogok megdögleni, hiába kívánod nekem. Inkább tanulj, nem valami nagy az IQ szinted.
2012. jún. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Azért nagy a pofám, hogy sok fánk férjen bele. :-)
2012. jún. 14. 19:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!