Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lányok/Nők! Ti betét/tampon...

Lányok/Nők! Ti betét/tampon vásárlásánál mennyire veszitek figyelembe, hogy mennyibe kerül? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Vannak olyanok, akik az árat annyira nem figyelik, inkább a megszokott, bevált márkához hűek maradnak. Vannak olyanok, akik akciókor többet vásárolnak a termékből, mondván, úgyis eláll. Te melyik kategóriába tartozol?
2012. jún. 11. 17:47
 1/3 anonim ***** válasza:
90%
Inkább megveszem a drágább, jól bevált márkát, de ha akciós akkor egyszerre többet is veszek.
2012. jún. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én szinte mindig ugyanazt veszem (nem a legolcsóbb, de nem is drága), de nem mindig ugyanott. Ahol olcsóbb. Múltkor nagyon kellett, hozattam egy helyről, ahol 300 Ft-al drágább volt, mint amennyiért szoktam venni. Azt hittem seggre ülök, de utána már nem tudtam mit csinálni.

De egyébként volt olyan is, hogy több csomag volt akcióban és megvettem.

2012. jún. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tampont szoktam venni, mindig a legolcsóbbat, és csak egy dobozzal. Nagy ritkán veszek drágábbat is, de pl. az O.B. szerintem iszonyúan rossz, már akkor bomlik szét, amikor még csak csomagolom kifele. (Csak akkor szoktam tampont használni, ha tényleg olyan helyre megyek, vagy olyan a szituáció, így egy doboz van, hogy kitart 2-3 menstruációt)

Betétet anyu szokott venni, a közepes árkategóriájút.

20/l

2012. jún. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!