Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Segítség! Lekapartam egy...

Segítség! Lekapartam egy anyajegyet? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

A mellemen van egy anyajegy és az éjszaka éreztem hogy melegem volt, beizzadtam és elkezdett viszketni a mellem, én meg megkapartam álmomba, és aztán vettem észre hogy ott volt az anyajegy is! Nem jött le teljesen, de reggel észrevettem, hogy vérzett. Most lehet valami bajom tőle? Vagy begyógyul? Mit csináljak? Félek, hogy valami fertőzést kaptam.

Orvoshoz is csak holnap tudok elmenni délelőtt. 16L


2012. jún. 14. 12:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyászhoz kell menned, hogy megnézze az anyajegyedet. Majd ő mond rá valami okosat, addig meg ne aggódj.
2012. jún. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ja igen. Szerintem le fogja szedni, de azt megcsinálják ambulánsan. Meg gondolom elküldik szövettanra. De ha nincs begyulladva, akkor szerintem semmi gáz.
2012. jún. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De nem kapok bőrrákot ugye? Már olvastam olyat, hogy majd visszanő magától, de igazából itt nem is jött le az egész, csak a tetejéről valamennyi.
2012. jún. 14. 13:05
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem szeretném ha leszednék, nagyon félek az ilyenektől. :(( Őszintén, még sima orvoshoz se merek elmenni.
2012. jún. 14. 13:06
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne aggódj! Nagyító alatt megnézik, ha baj van, vagy problémás helyen, akor jobb ha leveszik. Az kb 5perc, kapsz rá tapaszt és egy idegig, amíg meg nem gyógyul, ott nem szabad, hogy víz érje. Ha púposodik, pirosodik, begyullad az gáz. Szövettanra meg azért küldik, hogy lássák, hogy rossz, vagy jó anyajegy-e? Nincs mitől félned
2012. jún. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Attól félek, ahogy leveszik. Vagyis kivágják, vagy nem tudom. És fogom azt látni? Mivel itt van a mellemen, és ugye oda azért simán ellátok, vagy eltakarják a szemem? Holnap tudok csak elmenni, mert ma suliban vagyok. :S
2012. jún. 14. 13:18
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne nézz oda :) Aztán ha letapasszák, akkor már nem figid látni :)
2012. jún. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!