Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szúró alhasi fájdalom jobb...

Szúró alhasi fájdalom jobb oldalt. Vakbélgyulladás?

Figyelt kérdés

Nem erős fájdalom,de egy két napja tart. Inkább csak érzem,mint hogy fájna. Lehet csak beképzelem, világ életemben féltem a vakbélgyulladástól. Tavaly egyébként vesekövem volt. És felfázós típus vagyok. Mi lehet még? Semmi egyéb tünet nincs. Ha sétálok érzékenyebb.

25N


2012. jún. 16. 09:00
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Nem, néhány nap alatt elmúlt, és azóta sem tért vissza. Lehet, hogy tényleg csak egy kis felfázás volt. Na meg egy kis hipochondria... :) Köszönöm az érdeklödést :)
2012. nov. 21. 11:15
 12/13 anonim válasza:

Nekem évekkel ezelőtt fájt a jobb oldalam.

Vakbélre gyanakodtak de kiderült hogy 13évesen 6cmes petefészek cystám van. Másnap mütétre voltam kiirva de akkorra összébb ment fél cmrel és nem műtöttek. Most 19éves vagyok és azóta vissza vissza tér a fájdalom. Inkább csak noymásérzékeny volt és néha bele-bele nyilalt.

1hónapja igen sokat erőssödött a fájdalmam.

Nőgyógyászhoz mentem de azt mondta h nem lát elváltozást.

A sebészetre befektettek vakbélgyanujával...

A sebészeten 4.nap észre vették hasi UHn hogy 4x2cmes cysta van a petefészkem és a vakbél tájékánál.

Vissza küldtek nőgyógyászhoz de az már hüvely Uhn nem látott semmmit.

Haza engedtek és vissza kellett menjek kontrollra. vissza mentem és mind két petefészkemben talált echomentes képletet. jobb oldalon 17 bal oldalon 23 mm.

Azt mondta semmi bajom.

Menjek vissza a sebészetre.

Már én érzem kinosan magam hogy hová menjek.

21.ére kaptam magánőgyógyászhoz időpontot-ha nem tudja ő sem megmondani hogy mi bajom akk feladom.

:( Sztetek mi lehet?

2013. jan. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Sokba fog ez fájni neked, általában a maganorvos mond valami értelmeset, és figyel is rád.
2018. okt. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!