Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Volt már olyan eset veled,...

Volt már olyan eset veled, hogy annyira megcsikiztek, hogy (majdnem) bepisiltél a nevetéstől? Ha igen, azóta hogy állsz ehhez az életszituációhoz?

Figyelt kérdés

Hallottam több esetről, amikor valaki olyan érzékeny, hogy egyszerűen nem bír mit kezdeni azzal, ha megcsikizik és ha "jól elkapják", akkor "azt csinálnak vele, amit akarnak". Elég hosszan tartó kínzás után meg eljön az a pont, amikor....


Szeretném megkérdezni, hallottál-e már ilyen esetről, avagy esetleg veled megtörtént-e. Ha igen, akkor hogy reagáltad le a helyzetet? Jobban félsz azóta az ilyen "akcióktól", illetve mennyire tartasz attól, hogy újra ilyen helyzetbe kerülsz? Hogy próbálsz meg az ellen tenni?


Kérlek, írj nemet és kort!



2012. jún. 16. 09:34
1 2
 1/20 anonim válasza:
100%

igen már volt és ciki volt.

Hát mit lehetne ellene csinálni? Nem tudom...

2012. jún. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
37%

Nekem nem volt, de kipróbálnám :)

Lehet jelentkezni üzenetben :P

21/F

2012. júl. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Hogy bepisilsz a csikizéstől, abban nincs semmi rendellenes. A záróizmok messze nem olyan erősek a nőknél, mint a férfiaknál, ilyen jellegű érzékenység, és jelentős inger hatására akár be is pisilhetsz. :)


A megoldásra több lehetőséged kínálkozik:


(1) Jó előre, határozottan szólsz, és figyelmezteted a veszélyeztetőt, hogy ő fog mosni és takarítani! Ha ennek ellenére visszaél a helyzettel, betartod a szavad, és még ki is teregettetsz vele.


(2) Egyszerűen szájon vágod az illetőt, ekkor nyilván megvan az esélye egy sértődésnek.


(3) Minden előjelzés nélkül rápisilsz, a lecke életre szóló lesz. :)

2012. szept. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
62%
igen volt még kiskoromban csikizéstől sajnos be nedvesedett
2012. szept. 20. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát én még nem pisiltem be, de gyűlölöm ha csikiznek, inkább ütnének komolyan... Nagyon érzékeny vagyok rá.
2012. szept. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
100%
Hát nekem már volt olyan hogy egy hajszálon mullott hogy megtörténik. ha be is következett volna, szerintem akkor sem lett volna annyira ciki, mert a legjobb barátaim társaságába volt. amúgy is azért engem csikiznek legtöbbször, mert én vagyok a legcsikisebb a bandában...ha nem viszik túlzásba a dolgot (nem is szokták) akkor nem vagyok ellenére. :)
2012. nov. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
100%

hát igen... előfordult már.

azért engem csikiznek mert csikis vok.

furcsálják h mér...

mármint aki nem csikis :)

2012. dec. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
50%
utálom ha csikiznek , nem is hagyom. Még arra is dühös vagyok akik gyereket csikizik
2012. dec. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
94%

"Nekem nem volt, de kipróbálnám :)

Lehet jelentkezni üzenetben :P

21/F"


Oké


45/F

2013. jan. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt olyan hogy bepisiltem a nevetéstől, bár nem a csikizéstől volt ugyanis nem vagyok extrán csikis. Valamin brutálisan nevettünk a barátnőimmel, folytak a könnyem utána becsúszott egy kis pisi is. Csak a bugyim lett egy kicsit pisis szerencsére :D 20L
2013. ápr. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!