Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Már pár napja nagyon fáj a...

Már pár napja nagyon fáj a fejem, főleg a bal oldalt néha ilyen lüktető érzést érzek. Nem volt semmi bajom eddig most kezdett el jelentkezni. Esetleg valami tanácsot tudnátok adni?

Figyelt kérdés

#fejfájás #Erős lüktető érzés
2012. jún. 17. 10:49
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem volt hasonlóm, legalábbis így kezdődött, aztán elkezdett jobb oldalt is fájni, minden nap, aztán már hátul a tarkómnál is görcsölt. Elmentem a háziorvoshoz, beutalt neurológiára, onnan körbeküldtek mindenre amit csak el tudsz képzelni (szemfenék vizsg., kardiológiai, hasi uh, stb) de nem találtak semmit, szóval most vmi pszichológus fog kivizsgálni, mert lehet hogy valami stresszes dolog.

Szóval én se tudom mitől van, igyál sokat, hátha csak az a bajod, hogy nem ittál eddig eleget.

2012. jún. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!