Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen ''porgyűjtő'' készüléke...

Milyen ''porgyűjtő'' készülékek vannak?

Figyelt kérdés

Nemrégiben édesanyámnál is és nálam is porallergiát (poratka, lisztatka) állapítottak meg pedig minden hétvégén a ház minden egyes szögletében letörlöm a port, de akaratlanul is kintről beszáll stb. Sajnos erősen allergiások vagyunk és minden igyekezetünk ellenére is bőven akad por a házban. Valamilyen porgyűjtő készülékkel szeretnénk a levegőben lévő port csökkenteni. Tudnátok nekem ajánlani készülékeket? Az ár most nem számít - ez még csak érdeklődési szinten megy. Az árat majd később döntjük el.

Köszönöm szépen a segítséget!



2012. jún. 18. 07:48
 1/3 anonim ***** válasza:

A portörlés nem elég. Naponta porszívózni kéne, felmosni-Szőnyegeket kidobni, fa/kó padló.

antiallergén ágynemű amit hetente mosol (paplant,párnát). Ez a legfontosabb, mert az ágyneműből szívod a legtöbb port.

2012. jún. 18. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Családban kisfiamnál van hasonló, mi sok mindent kipróbáltunk de hosszútávon sajnos nem igazán vezetett semmi hatásos eredméynre ezért is döntöttünk úgy hogy szakértőhöz fordulunk, www.claritas.hu nekik van egy elég hatásos gépük a nevére sajnos nem emlékszem ha jól tudom ők is forgalmazzák, de nagyon jól megtisztítja a szöveteket és nem engedi vissza a port a légtérbe, kisfiam Tomi egész másképp alszik azóta és hálisten a gyötrelmei is megszűntek ha itthon van:) Mi sajnos nem engedhettük meg magunknak a gép vásárlást, de havi 1 takarítás is már sokat segít!:) Remélem tudtam érdemben segíteni, Tünde
2012. aug. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia. Szeretnék egy nagyon jó terméket a figyelmedbe ajánlani,amit 100%-ig garantálok neked hogy tökéletesen működik. Gyerek korom óta nekem is légzőszervi problémáim vannak,és ez párosult por, pollen, és szőrallergiával is! Addig fajultak a dolgok,hogy gyógyszeren és orrcseppen éltem szó szerint! Ha véletlen mentem valahová és otthon felejtettem az orrcseppem,szó szerint fuldokoltam 2-3 óra után!Nekem ekkor ajánlották a Hyla készüléket! Eljött hozzám egy férfi,ingyen kipróbálhattam,és megdöbbentem pár óra után, hogy nem kell orrcsepp,és kapok levegőt! Ez így volt napokig azután is hogy elvitték a készüléket! Úgy döntöttem megveszem,mert mégiscsak többet ér mindennél ha normálisan kapok levegőt!fél éve használom napi rendszerességgel,és nem hogy tökéletesen kapok levegőt,de mehetek bárhová,ott aludhatok bárhol,nem jön elő az allergiám,nem fulladok be! Nekem is hihetetlen,de mondhatom azt hogy elmúlt(meggyógyult) az allergiám. Nagyon szívesen megadom a férfi telefonszámát,aki nekem ingyen adta a gépet kipróbálásra,meg megmutatta hogy működik a gép. üdv,Anett
2013. jan. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!