Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lányok, mostanában szinte...

Lányok, mostanában szinte csak olyan melltartót kapni amiben tömve van a szivacs. Hordtok ilyet?

Figyelt kérdés
2009. júl. 6. 16:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen. Push-up melltartót hordok, mert nagy mellem van, és nincs nagyon formája
2009. júl. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem hordok melltartót, nem szeretem. Azaz eddig nem hordtam, de most muszáj vennem. De push-up melltartót tuti nem fogok. Hülyén is néz ki, és szerintem nem is túl egészséges.
2009. júl. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért nincs tömve. Van egy ilyen kiszedhető rész, azt kiszedem, nem célom, hogy nagyobbnak tűnjön, meg nem vastag benne a szivacs. Azért hordok olyat, mert csúnya formájú mellem van.
2009. júl. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kicsi a mellem, úgyhogy CSAK olyat hordok.
2009. júl. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
push-upot meg simát is hordok, mikor hogy, de ha nagyon vastag a szivacs, az engem is zavar.
2009. júl. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Push-up-osat hordok én is, mert kicsik a melleim, és ez azért valamennyire feldobja. :)
2009. júl. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Kriszti83 ***** válasza:
Olyat is, mert formálja a melleket.
2010. okt. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
igen mert kicsik a melleim
2010. okt. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!