Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez lehet Aids? Kb fél éve...

Ez lehet Aids? Kb fél éve összejárok egy lánnyal. Tegnap arra ébredtem hogy nagyon fáj a torkom nehezen nyelek. Gyenge vagyok. és megvolt dagadva a nyirokcsomóm. Na mára meg kutyabajom. Vettem be antibiotikumot

Figyelt kérdés
2012. jún. 22. 10:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Csak nem nyalogatod a lányt? Igen? Gondoltam! Na ott a bibi.
2012. jún. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem
2012. jún. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jajj,nem gondolod hogy túl reagálod egy kicsit????
2012. jún. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy Aids. A pasimnak is pont ilyen torokfájásos baja van, szerintem inkább hideget ittál vagy elkaptál valami enyhébb vírust, amit még időben elkaptál az antibiotikummal. :)
2012. jún. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Utolsónak: a vírusra nem hat az antibiotikum, csak a baktériumokra.
2012. jún. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha AIDS-ed lenne, akkor mára is beteg lennél. Ugyanis a HIV-vírus éppen az immunrendszer működését gátolja, tehát nem, vagy nehezen gyógyulsz erős gyógyszeres kezeléssel is.
2012. jún. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Inkább hipochondria, hiszen bűntudatod van attól, hogy óvszer nélkül fekszel le idegenekkel. De ne aggódj, kezelhető.

Ha pedig ennyire aggódsz, akkor várj még 2-3 hetet, aztán menj el csináltatni egy HIV tesztet. Nem értem egyébként, hogy miért csak a HIV-től félnek az emberek, van még számos nemibaj, ami majdnem olyan kellemetlen.

2012. jún. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!