Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Körömgomba ellen hatásos...

Körömgomba ellen hatásos gyógyszer?

Figyelt kérdés
Az lenne a legjobb, ha olcsó is lenne egyben, de hát mindent nem várhatok el... amit a tv-ben reklámoznak, arról csupa rosszat olvastam. Ha doki írná fel, akkor milyen dokihoz kell menjek??

2012. jún. 26. 13:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Teafa illóolaj nagyon hatásos.
2012. jún. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hol kapok ilyen teafa olajat? :) egyébként köszi!
2012. jún. 27. 13:41
 3/4 anonim válasza:
szerintem az ecet a legjobb :) próbáltam már teafaolajat,amellett hogy büdös volt,semmit nem használt... én azt csináltam,hogy levágtam annyira a gombás körmöt,amennyire csak lehetett,minden reggel és este egy fülpiszkálóval a körmöm alá csepegtettem az ecetet,illetve a körmömet is bekentem vele. igaz,hogy nem egy hét alatt nő le,de megéri. nekem nagyon durván ronda a körmöm,egy műtét után lett ilyen csúnya,előtte sosem volt semmi problémám.kb. 1 hónapja csinálom ezt,és már látszik,hogy kezd lenőni a ronda köröm
2012. jún. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
amúgy ez a körömgomba ilyen makacs dolog,tesóm kórházban dolgozik,és ott is mondta a doktornő,hogy a gyógyszereket még a gomba eltűnése után is kell szedni. ja,ugye kérdezted,hogy milyen dokihoz menj. bőrgyógyászhoz :) remélem tudtam segíteni :)
2012. jún. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!