Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Csípőfájdalom. Van rá hatásos...

Csípőfájdalom. Van rá hatásos gyógyszer? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Még csak 20 éves vagyok, de az évek során sok probléma adódott az izületeimmel. (eleve csípőficammal születtem, szíjat is kellett hordanom, ezért javult valamelyest)Fél éve állapítottak meg nálam gerinccsavarodást a derékrésznél, emiatt sokszor csípődik be a derekam egy ugyanazon ponton. 9 évig táncoltam, de azt már 2 éve abbahagytam, és most 3 hete járok konditerembe. Igyekszem nem megerőltetni túlságosan magamat, az edzés elején és végén szoktam gyorsan sétálni 20-20 percet. De az utóbbi napokban nagyon elkezdett fájni a bal csípőm, kisugárzik a lábamra is, és fájdalmas a járás is. Van esetleg valakinek hasonló derékcsavarodása vagy deréktáji fájdalma?
2010. nov. 9. 18:07
 1/2 anonim ***** válasza:

szia nekem van ilyesmi csak mer én nem mozgok kb semmit egész nap ülök meg is lett az eredménye ha ülök meg fekszek nagyon fáj a csípőmnél baloldalt én se tudom mit tegyek ellene kitartás :\. Jah és nekem is kisugárzik a lábra főleg éjszaka mikor alszom így nagyon kellemetlen feküdni.

Jah és én is 20 éves vagyok : D..

2012. szept. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mi lett veletek azóta?
2015. aug. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!