Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tennél, ha kiderülne,...

Mit tennél, ha kiderülne, hogy az egyik legjobb barátod gyógyíthatatlan beteg, és gyakorlatilag akármikor meghalhat?

Figyelt kérdés
Ráadásul nem hajlandó elmenni orvoshoz, mert fél az igazságtól, de megértem.

#barát #halál betegség
2012. jún. 28. 10:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha fél elmenni orvoshoz, akkor még nem derült ki, hogy gyógyíthatatlan beteg.

Szerintem ne megértő legyél, hanem erélyes és kísérd el a barátodat orvoshoz.

Lehet, hogy nem is olyan nagy a baj. Vagy épp időben elcsípik a bajt amikor még gyógyítható.

2012. jún. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azt, hogy gyógyíthatatlan beteg ki állapította meg, ha nem akar orvoshoz menni? Milyen betegsége lehet? Csatlakozom az első válaszadóhoz. Addig kell elmennie (addig kell határozottan elrángatni) orvoshoz, amíg nem történik tragédia.
2012. jún. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

A szívével van baj, és a hasonló tünetekkel rendelkezők akármikor meghalhatnak váratlanul. Évekkel ezelőtt járt kezelésekre, de nem segített, és azóta sincs jobban. Ráadásul a családja körében gyakran szekálják, ami felizgatja, és ettől azonnal rosszul lesz.

Én is próbálom rábeszélni, menjen el orvoshoz, hátha sikerül.

2012. jún. 29. 12:21
 4/7 anonim ***** válasza:

Akár el is kísérném az orvoshoz kézen fogva.

Bátorítanám, hogy ha megkapja a gyógyszereit, akkor már nem kell félnie.

Erősen kiemelném, hogy szeretem, és ha kiderülne, hogy mégsem tudnak rajta segíteni, akkor igyekeznék minél több időt vele lenni.

2012. jún. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
És figyelmeztetném a családját,hogy ne csináljanak felelötlen dolgokat...
2012. jún. 30. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igazatok van. Majd megpróbálom, hátha tehetek érte valamit. És köszönöm a válaszokat!
2012. jún. 30. 09:22
 7/7 Farkas Zoltán Bence válasza:
Rávenném hogy menjünk el orvoshoz és a végsőkig mellette állnék
2017. szept. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!