Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hétfőn lesz műtétem, nem...

Hétfőn lesz műtétem, nem ihatok és nem ehetek előtte nap este már. Hogy fogom kibírni ivás nélkül pont a legnagyobb melegben?

Figyelt kérdés
38 fokokat jósolnak hétfőre. Reggel még egy órás út vár a dögmeleg kocsiban műtét előtt mire odaérek.

2012. jún. 30. 10:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Szopogass citromot.
2012. jún. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
24%

A muszlimok a Ramadán hónapban egy teljes hónapig kora hajnaltól napnyugtáig nem esznek, nem isznak, és nem panaszkodnak!

Mellette pedig ugyanúgy dolgoznak.

A Ramadán idén a nyár közepére esik, és mégis mindenki túléli.

Szóval szedd össze magad.

2012. jún. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kibírod, ahogy sok millió ember, köztük én is kibírtam. De ne mondj ökörségeket előző... 1 hónapig nem inni LOL. Pár nap alatt (1-2 hét max) meghal bárki, hacsak nincsenek szuper képességei...
2012. jún. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Kedves 3, pedig bizony a Ramadán havi böjt alatt 1 hónapig hajnaltól napnyugtáig nem esznek nem isznak.

(Napnyugtától hajnalig viszont lehet enni-inni, szóval nem tudom honnan veszed az 1 hónapot ivás nélkül. olvass figyelmesebben.)

2012. jún. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor az nem böjt, ha éjjel zabálunk, iszunk, nappal meg álszenteskedünk a böjttel.
2012. jún. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

te annyira nagyon buta vagy.

Minden hajnalban megkezded a böjtöt, és napnyugtakor megtöröd.

A böjt nem más, mint megtartóztatni magad. Ééérted?

Egyszer próbáld csak ki ezt az "álszenteskedést"! A 3. nap csak pislogni fogsz, hogy milyen akaraterő kell ehhez.

Ha majd végigcsinálsz egy ilyen böjthónapot (még így is, hogy éjjel "zabálhatsz"), akkor majd lesz fogalmad arról, hogy mekkora kincs az, hogy ehetsz-ihatsz.

2012. jún. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem vagyok buta, mindössze szilárd véleményem van erről és a muszlimokról... De ha ez szerinted butaság, akkor te vagy sötét, mint az 'ánuszrózsa' holdtalan éjszakán.


A hívőknek 30 napos böjtöt kell tartaniuk, amitől a test és a lélek megtisztulását várják.(!!!!)


Azért álszenteskedés mert, megkövezik a nőket akik megcsalják a férjüket, megölik az apák vagy férfi testvérek a lányukat vagy hugaikat, akik házasság előtt szexelnek. És sorolhatnám...Megrögzött fanatikus vallás hívei, a terrorizmusról és sok más dologról nem is beszélek. Nekem sem tetszik a magyar politikai élet, de mégsem robbantgatok piacokon meg sehol sem. Nem ölök politikusokat, gyerekeket, nőket.



Nagyon eltértünk a tárgytól, részemről ennyi. De, ahogy látom te vitapartnert keresel. Javaslom a chat.hu-t, nem a gyk-t.

2012. jún. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hagyd abba a saját érdekedben, mert csak rontasz a helyzeteden. Egyre lejjebb ásod magad.

A nyugati médiából elcsippentet dolgokat szórod itt el, és kevered a szezont a fazonnal.

egy vallás soha nem egyenlő a hívőivel.

Mert ha így lenne, akkor a kereszténység engedi a házasság előtti szexet, a pedofil papokat, a megcsalást, stb...

2012. jún. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ja, és hogy vitapartnert keresnék?

Már az első mondatodból lesült, hogy te nem érsz fel azzal a szinttel, hogy velem érdemben vitázhass.

2012. jún. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!