Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ehetek este 6 után gyümölcsöt,...

Ehetek este 6 után gyümölcsöt, zöldséget? Vagy egyáltalán semmit.

Figyelt kérdés
2012. jan. 19. 18:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
52%

Miért ne ehetnél?

Húst is ehetsz a zöldség mellé, csak a szénhidrát nem ajánlott, de egy kevés abból is oké.

2012. jan. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
52%

Ha lefekvés előtt eszel nehéz ,zsíros kaját megfekszi a gyomrodat. Ez egyáltalán nem azt jelenti hogy este ne kéne enni, pont amikor 8-10órára tápanyag nélkül hagyod a szervezeted. Fehérjéből pedig egyébként sem tud zsírt csinálni a szervezetünk.

Lehet hogy alvás alatt kevésbé hasznosulnak a bevitt szénhidrátok. Azt viszont bártam merem ajánlani hogy húst/tojást/soványtúrót, zöldségeket fogyassz, akár lefekvés előtt 1órával is.

2012. jan. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
52%
Zöldség, gyümölcs bármikor bármennyit.
2012. jan. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Hat óra után már semmit! Csak vizet.
2012. jan. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
52%

Kedves utolsó..Miért ne ehetne este 6 óra után?? Nem tudom ki volt aki ezt a hülyeséget kitalálta,de az sem volt normális az tuti..Éhes gyomorral lefeküdni sokkal rosszabb mint 6 után enni.

Kedves kérdező.Nyugodtan egyél lefekvés előtt 2 órával..Ha este 10-kor fekszel le,akkor még este 8 -kor simán ehetsz.(persze ne kebabot,mert az eléggé hizlal)

2012. jan. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
ha van pénz normális kajára akkor egyél azt is.
2012. jan. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"Fehérjéből pedig egyébként sem tud zsírt csinálni a szervezetünk." - a nap vicce, de komolyan!


Kérdező: ehetsz nyugodtan, csak könnyebbet, h ne feküdje meg a gyomrod.

2012. jan. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
vicc hát.. annyi túlképzett van itt biokémiából, meg táplálkozástudományból hogy nem is értem miért nem ővelük fűtünk..
2012. jan. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Krisz85 ***** válasza:
Aczél ! Amennyi fehérjét az átlag ember bevisz / nap, attól tényleg nem lesznek zsírosak :DDDD
2012. jan. 20. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

nem hát.

de azt mindenki tudja, hogy glükóz szintetizálódhat fehérjéből, az meg fölöslegben már mehet zsírdepóba konvertálás után. visszafelé nem megy..

én elvekről beszélek, azt sem tudom ki írta, csak reagáltam az előttem leírtakra.

Omega: Nyári éjek asszonyát mindenki szereti?

2012. jan. 20. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!