Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen vény nélkül kapható...

Milyen vény nélkül kapható nyugtató készítmények vannak?

Figyelt kérdés

Nagyon dúrván sokat idegeskedek mostanában, emiatt az alvás is nehezemre esik lényegi mennyiségben. Nem akarok feketén xanaxot beszerezni, meg egyébként sem akarom szétcseszni magam ilyesmikkel, de kell valami cucc, egyedül nem boldogulok... :S


[link]

Ha semmiképp nincs hatásosabb (gyógyszeres) megoldás, akkor ez a termék mennyire lenne megbízható? Az összetevőinek több mint felét próbáltam már magában, elaludni segítettek, de konkrétan lenyugodni nem sikerült egyiktől sem. Együtt hatásosabbak, vagy hogy van?


2012. júl. 1. 19:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Valerianát kapsz vény nélkül is.
2012. júl. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Citromfű tea. Kamunak tűnik, de hat.


Menjél el orvoshoz és derítsd ki mivan. +

Nincs az a stressz, ami idővel el ne múlna.

2012. júl. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1.: köszi, jól hangzik, kipróbálom :) Annyit még mondj már el, hogy ezt kúraszerűen kell alkalmazni, vagy mikor érzem hogy robbannak az agysejtjeim, bekapok egy szemet?


4.: a linkemben szereplő teában benne van, próbáltam már :D Ezt próbáltam elsőnek, ha borsmentát is raktam hozzá (van mindketőből 1-1 bokorral az udvaromban) egész jókis cucc jött össze, ez a kombó volt a leg hatásosabb, de csak alvásnál segített... :(

2012. júl. 1. 20:23
 4/5 anonim ***** válasza:
Hova tabletta.
2012. júl. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát oda :D
2012. júl. 1. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!