Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy ha gugoláso...

Miért van az, hogy ha gugolásokat csinálok, akkor "recseg" a térdem, vagy a bokám? Alapból, ha futok, meg ilyenek, akkor nincs semmi, csak ha gugolok . Vagy ez normális? 0. o

Figyelt kérdés

.. lehet, hogy mert növésbe vagyok? Vagy valami természetellenes?


15/F



2012. júl. 3. 15:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen, meg egy csomó osztálytársamnak is.
2012. júl. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Nekem is ilyen a térdem(illetve volt) és én is talán kb egy éve "vettem észre" a dolgot és kezdtem el foglalkozni vele...de sokaknak ilyen a térde..

Azt, hogy miért ilyen, sajnos nem tudom most neked megmondani hogy pontosan mitől van,de szerintem közre játszik benne az is, hogy kevés lehet az ízületi folyadékod...igyál több vizet és akkor javulni fog:)

Legalábbis amióta én odafigyelek arra, hogy minimum 2 l vizet megiszok, elmúlt a recsegés:D


Szerintem jobban járnál, azaz több számodra hasznos választ kapnál, ha ezt az egészség kategóriába tennéd ki:)

16/L

2012. júl. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jelentettem a moderátoroknak, hogy rossz kategóriába írtad, reméljük átpakolják az egészség kat-ba és megkapod a választ a kérdésre. Amugy nekem is ropog:D 18f
2012. júl. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
:D(értelmes hozzászólás,tudom)
2012. júl. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!