Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 23 évesen miért nem volt még...

23 évesen miért nem volt még egy normális, komoly kapcsolatom? Min változtassak?

Figyelt kérdés
23L
2012. jún. 24. 12:41
 1/7 anonim válasza:

Szerintem majd jön magától, ha hozzád illő férfival találkozol. :)

23/L

2012. jún. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
30%

Hát...


Az életkörülményeiden.


Legyél független, saját lakással, és költözz valami olyan helyre ahol a népsürüség legalább 2000 fő / négyzetkilométer.

2012. jún. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
hogy lenne már saját lakásom, ha most végeztem a sulival? adsz 10 milliót? :D
2012. jún. 24. 12:50
 4/7 A kérdező kommentje:
Az is problémám még, h sztem a mai világban nem lehet ismerkedni sehol.. én már az ismerkedés elég sok formáját kipróbáltam, de egyikből sem lett komoly kapcsolat. Irigylem azokat akik boldog párkapcsolatban élnek :/
2012. jún. 24. 12:52
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Mit szólnál ahhoz, ha elmennél dolgozni, most hogy lediplomáztál, és elmennél albérletbe egy városba? Ott szórakozni járnál, barátkoznál satöbbi. Miért kell túlbonyolítani? Ismerkedni tudsz, van szád? Akkor minden eszközöd megvan, hogy ismerkedj.
2012. jún. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem vagy lekésve semmiről. Én is 23 éves voltam pont, amikor berobbant az életembe a nagy szerelem. Ez már olyan igazi felnőtt társkapcsolat volt, nem az a tinis lötyögés. Van, aki még 30 évesen se tud ilyet felmutatni, szóval ne legyél elkeseredve. Nyitott szemmel kell járni, de nem szabad görcsösen kapaszkodni senkibe. És persze egy jó adag szerencse is kell ahhoz, hogy tényleg a hozzád illőbe botolj bele.
2012. jún. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Azt, hogy mit változtass nem tudjuk megmondani, mert nem tudjuk, hogy mit csinálsz rosszul.

Nálam az volt a baj hogy én iszonyatosan akartam, görcsösen akartam, hogy nekem is legyen valakim és így persze, hogy nem jött össze. Minden pasi menekült előlem. Plusz, ha jött egy, akkor egyből sokkal többet képzeltem a dologba, mint ami valójában volt. Lehet, hogy lehetett volna több, de letámadni senkit sem szabad.

A megoldás az volt, hogy egyszercsak elkezdtem élni az életemet, nem érdekelt tovább... átestem egy ponton, amikor már szó szerint lesz.rtam, hogy egyedül vagyok (25 éves voltam amúgy, körülöttem mindenki pasizott vagy már meg is találta az igazit) és akkor jött a nagy ő... ése egyáltalán nem úgy történt, ahogy azt eredtileg elképzeltem. Szépen, csendesen, fokozatosan alakult ki a nagy szerelem és ez azóta is tart. 10 éve.

Szóval nyugi... lazíts és élvezd az életet.

2012. jún. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!