Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért van ez a félelem?...

Miért van ez a félelem? Hogyan szabaduljak meg tőle?

Figyelt kérdés

Végzős egyetemista vagyok, már lassan neki kell állnom a szakdolgozatírásnak. Még a témámat nem választottam ki, mert félek. Szeretnék Msc-re menni,de mindig az jár a fejemben,hogy mi lesz,ha a szakdogám nem lesz jó,mert rossz témát választok, az államvizsgát meg elszúrom és nem lesz meg az elegendő pontom a felvételinél? Tudom, hogy nem szabadna ezen agyalnom,mert már annyira félek, hogy mi lesz, hogy még a témámat sem tudom kiválasztani.


Lehet,hogy ez az egész azért van,mert még az alapképzésre is csak pótfelvételivel vettek fel és akkor az anyukám elmondott mindennek, hogy milyen hülye és semmirevaló vagyok, persze ezt nem csak nekem mondta,hanem ismerősöknek is.


Szerintem emiatt van ez a rossz érzés bennem,mert nem akarom, hogy az legyen,hogy nem vesznek fel sehová.

Már nem tudom mit csináljak, próbálok pozitívan hozzáállni, hogy meg tudom csinálni és sikerülni fog,de ez a félelem nem múlik el.


2012. júl. 6. 14:09
 1/1 anonim válasza:

Ne is törődj anyáddal!Igyál kamillateát vagy vegyél levendulás gyertyát.MIndkettőnek nyugtató hatása van.

Nem tudom milyen lehet egyetemistának lenni mert még nem vagyok annyi idős, de a vizsgám előtt nekem bevált.

Igaz 4- es lett, de nekem jó!

Sok sikert a dogához!!!

Drukkolok!!!:)

2012. dec. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!