Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hosszútávon problémát fog...

Hosszútávon problémát fog okozni, ha csak hason fekve tudok aludni?

Figyelt kérdés
2012. júl. 12. 08:57
 1/7 anonim ***** válasza:
62%

A belső szerveknek nem jó.

Ha nő vagy, akkor meg a terhesség alatt is probléma lesz.

Szokj rá a hanyattfekvésre. A hátban sokkal kevesebb ideg van, és megtámasztja az egész testet.

2012. júl. 12. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%
Én is csak hason tudok aludni ,de szerintem jobb mintha oldalt feküdnél ,mert állítólag aki a bal oldalán alszik ,annak a szíve elnyomódhat.Ja és a háton fekvésre ,hogy lehet rászokni?Iszonyat kényelmetlen :/
2012. júl. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kedves #2

#1 vagyok. Én meg hason nem tudok aludni. :)

Csak hanyatt és oldalt.

2012. júl. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ráncosít is elvileg és nők esetében melleknek sem tesz jót. Terhességkor is gond lehet belőle.
2012. júl. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hogyan szoktassam rá magam? Mert akármilyen fáradt is vagyok, egyszerűen képtelen vagyok elaludni úgy. :)
2012. júl. 13. 08:53
 6/7 anonim ***** válasza:
Hogy ráncosít? :O
2012. júl. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én is szeretnék át szokni a háton alvásra,mert tényleg nem jó a gerincnek,és a mellek sem.Igaz amikor terhes voltam,és már nagy volt a pocakom,oldalt és háton aludtam,de akkor kényszer helyzet volt,mert kényelmetlen volt hason,meg féltettem a babát.
2012. júl. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!