Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 28 éves vagyok,4 éve vagyok...

28 éves vagyok,4 éve vagyok férjnél. Hormonproblémáim vannak és nem jön össze a baba. Állandóan nyaggatnak házban lakók hogy mikor lesz már baba, ideje lenne szülni. Nem szívesen osztanám meg mindenkivel. Ti mit válaszolnátok a helyemben?

Figyelt kérdés
2012. júl. 14. 18:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem annyit válaszolj, hogy majd jön a baba ha jönni akar.

Ez kicsit off, de nem értem, nálunk családon belül is olyan kellemetlenül jöttek ki ezek a kérdések, de a szomszédoknak tényleg semmi közük ehhez...

2012. júl. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy semmi közötök hozzá. Nem kell magyarázni.
2012. júl. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

kérdezz vissza, hogy mikor kefélt utoljára férjével, miért nem mos végre hajat, mikor megy végre fodrászhoz mert ráférne...


amúgy a helyes válasz majd, ha Isten is úgy akarja (ha vallásosak vagytok) ha meg nem, akkor szimplán csak majd

2012. júl. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Ment a zöld kezecske :) 3. válaszoló tiéden nagyon jót nevettem, lenne meglepődés ha egy ilyet vissza kérdeznék :D
2012. júl. 14. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!