Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » SEGÍTSÉG! Mi lehet ez? Eléggé...

SEGÍTSÉG! Mi lehet ez? Eléggé rémísztően fest.

Figyelt kérdés
Szóval... A történet ott kezdődött, hogy ma felébredtem, és éreztem, hogy fáj az ánuszom(igen, elég kínos... ezért kérdezem meg éppen itt). Nem foglalkoztam vele, néha szokott fájni(nem kérek poénkodást). Az előbb amikor fürdöttem, eldöntöttem hogy megnézem a tükörben. Bár ne tettem volna. Az említett terület alsó részén egy kisujj körömnyi lila kör alakú dudor éktelenkedik, és nagyon fáj. Mi lehet ez? remélem semmi komoly, nem szeretném, ha meg tudnák itthon...

2012. júl. 14. 22:33
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
azért még ne temessétek szegényt. akinek még nem volt aranyere, az nem ismeri fel elsőre. majd belejön szegény, mert ez visszatérő vendég, sajnos
2012. júl. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!