Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pattanásos háttal szabad/"illi...

Pattanásos háttal szabad/"illik" masszázsra menni?

Figyelt kérdés
20éves létemre 4éve küzdöm ezzel a problémával. heges a hátam már teljesen nagyon csúnya. Így szabad masszázsra menni? Nem gusztustalan? Természetesen nem hatalmas nagyok igyekszem kezelni de nem szép látvány:(
2012. júl. 19. 12:03
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
Masszázsra az megy, aki befizet. Gondolhatod, nem az alapján szelektálják az ügyfeleket, kinek gusztusos a háta. Gondold el, mennyi retkes vénember odamegy, mégis meg kell masszírozniuk. Ehhez képest pár pattanás, ami elég általános dolog, semmiség.
2012. júl. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Őket ez aztán nagyon nem fogja érdekelni, ha kifizeted akkor megmasszíroznak szemrebbenés nélkül.
2012. júl. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Én gyógymasszőrnek készülök, és megmondom neked, én nem nagyon örülnék neki, ha valaki ilyen háttal jönne. Persze, elvégezném így is a dolgom, hisz nem azért vállalom ezt a szakmát, hogy még válogassak is, de érted... :) Nem tudom, milyen pontosan a hátad, de a pattanásokra nagyon jó a napozás, vagy esetleg a szoláriumozás. Nekem fiatalabb koromba tele volt a vállam pattanással, a szolárium pár hét alatt elmulasztotta az egészet.
2012. júl. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Természetesen mehetsz, csak kérd, hogy ne olajjal, hanem natúr krémmel masszírozzon meg. De ezt elvileg tudni fogja magától is a masszőr...
2012. júl. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

én thai masszázsra szoktam járni és azt ilyen karate ruhában végzik

és nem látja a pattikat a hátamon meg nem is azt masszírozza közvetlenül.

2012. aug. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!