Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagy bajom van es mar rettegek...

Nagy bajom van es mar rettegek,2hete hanyok, es az orvosok nem tudjak mi a baj, Tudnatok segiteni? (Lent bovebben)

Figyelt kérdés
Szisztok az a bajom, hogy 2hete elkezdtem hanyni, es gyenge vagyok ,es hoemelekedesem is vanviszont voltak napok amikor nem hanytam 2-3naponta hanyok,de a mai napon minden kijott,es nagyon gyenge vagyok,ugy erzem meghalok,az orvosok csak mindig hazakuldenek,irtak hanyas csillapitot,azt mondtak eloszor virus, de mostmar nem hiszem el nagyon kivagyok keszulve, es felek mert nagyon rosszul vagyok,a doki ma azt mondta depresszios vagyok es amiatt, de en mar nem hiszek neki(angliaban elek)jovo heten megyunk haza parommal es ha addig is ez megy attol felek meghalok, vagy,hogy nem tudok hazamenni,folyton faj a fejem, meg mindnenem, es annyira almos vagyok meg faradt is,teljesen kibuktam a dokinal is es sirtam mert mar nem hiszem el,hogy nem lehet megmondani egy hanyasnak az okat......de kb mar attol vagyok depis,hogy nem tudom mikor leszek jobban.kerlek mondjatok meg mi lehet ez mert ez mar ijeszto, annyira felek egyedul itthon lenni.koszi a segitseget.
2009. júl. 15. 19:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

B vitamin vagy vashiányról nem tudsz?

Én a helyedben elmennék vérvételre,ha lehetőséged van rá

2009. júl. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
koszia valaszt,ma vettek vert, de doki azt mondta csak azert ,hogy megnyugtasson semmi bajom, mert kb 1honapja is csinaltak vervizsgalatot,dehat akkor mitol vagyok beteg?ahh ez megy mar 2hete, elotte meg a labam gorcsolt folyton:-(mar lassan megbolondulok me teljesen kikeszit ez a dolog,mert nem tudom mi ez az egesz.:-(
2009. júl. 15. 19:38
 3/9 anonim ***** válasza:
nem vagy terhes,esetleg nincs valamilyen gyomorproblémád??ha ennyire félsz és nem tudsz megnyugodni,akkor irány a kórház és egy alapos kivizsgálás,ott legalább jó kezekben leszel,és többet megtudnak állapítani,hogy miért lehet ez.jó gyógyulást
2009. júl. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

magyarországpn v angliában vagy?

sztem magyarországon menj el a háziorvosodhoz, és mond el ezt neki, nemhiszem h annyiba fogja hagyni, mert az nemnormális h vki 2 hete folyamatosan hány.

te meg azért érzed magad ilyen világvége hangulatban, mert a hányás alaposan leszívott. nemvagy a halálodon, ne aggódj, ezcsak a sok hányás következménye h baromi gyenge vagy.

amúgy nemtudom mi lehet a bajod, nekem gasztroenteritiszem volt, amikor folyamatosan hánytam, de éncsak 1 napig, mer aztán elkezdtem nem enni semmit, majd nagyon óvatosan adagolni magamnak csak forralt vizet. először csak 1-2 kortyokat ittam, majd nap végére már lehúztam egy pohárral. másnap elkezdtem háztartási kekszet enni, meg sós krumplit. aztán rendbejöttem

ja, hasmenésed nincsen?

2009. júl. 16. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat,Hat ,de a legelejen meg a hasam is ment,de az a fura,hogy voltak kozbe napok amikor nem hanytam,es aztan meg megint hirtelen, es jol legyengultem, ma kicsit jobban vagyok, csak rettegek mikor kezdek megin hanyni....mert ez mar nem normalis,enis gondoltam ra,hogy otthon elmegyek majd dokihoz ,ha itt nem tudnak mit mondani.probalok kitartani, de elegge sokszor ugy erzem mar foladom, mert ki tudja mi ez...
2009. júl. 16. 10:16
 6/9 anonim ***** válasza:
gyomortükrözés leghamarabb,szerintem valami a gyomroddal vagy beleiddel lehet,minél hamarabb szakorvoshoz,nem otthon idegeskedni,mert nem jösz helyre magadtól,ha 2 hét alatt nem sikerült
2009. júl. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
szijasztok,hat gyomorgyulladasom volt meg nyombel, es helicobacter prylori, most kezeltek ki meg mindig hanyingerem van sokszor, es nem vagyok jol lelkileg sem,koszi a valaszitokat!
2009. okt. 21. 15:55
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem is voltak és vannak gyomorproblémáim,inkább idegalapon,meg ha nem vagyok jól lelkileg...helyrejössz ne aggódj,csak kell hozzá egy kis idő..jó gyógyulást és próbálj meg nyugodt és kiegyensúlyozottabb lenni,vídámabb és boldogabb,sokat segít a gyógyulásban...utolsó voltam
2009. okt. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszi szepen, neked is jobbulast kivanok mielobb:-)
2009. okt. 25. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!