Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pár hónapja észrevettem, hogy...

Pár hónapja észrevettem, hogy undorító szagú a verejtékem. Régebben ez nem volt, ill. lehet nem vettem észre, de most olyan "vizes kutya" szagom van. Ez normális?

Figyelt kérdés

Mielőtt valaki jönne ezzel, hogy fürödni kell, meg higiénia,stb..., akkor jelzem, hogy igényes vagyok, fürdök akár naponta többször is, használok parfümöt, dezodort, stb..Szóval nem az a baj.. :-)

Egyébként 42 éves férfi vagyok, és eddig soha nem tapasztaltam ezt. Korral járó állapot ez??


2012. júl. 26. 13:58
 1/4 anonim ***** válasza:
nem vagy az eddiginél esetleg idegesebb valami miatt???-mert én erre gondolok alapból..
2012. júl. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Húgysavszint változása is hatással van az izzadság szagára, de azon túl még rengeteg oka lehet.
2012. júl. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Valamilyen ételtől lehet.
2012. júl. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ideges nem vagyok jobban, általában főtt ételt eszek, igaz nem mindig ugyan oda járok.
2012. júl. 26. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!