Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lányok! Amikor menstruáltok,...

Lányok! Amikor menstruáltok, akkor a törölköző fürdés után nem lesz kicsit véres? 15/L

Figyelt kérdés

Bocsi előre is, ha rossz kategóriába írtam, de még nagyon tapasztalatlan vagyok. Eddig csak két alkalommal volt menstruációm, az a második. Amikor fürdés után törölközök, akkor máris kezdek vérezni, és ahogy ott törlöm meg, véres lesz a (fehér) törölközö.

Másik törölközőt használjak csak oda? Vagy ti hogy oldjátok meg? Ebben a témában még mindenféle tanácsot/tippet elfogadok!!! Köszi előre is, 15/L


2012. júl. 26. 22:39
 1/7 anonim ***** válasza:
ahogy te gondolod használhatsz csak oda sötét színű törülközőt és egyébként a fehéret... illetve én olyankor bordó színű törülközőt használok tetőtől-talpig...
2012. júl. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mert az a törölköző nem lesz véres mert vörös?:D Vigyél be magaddal Wc-papírt és ott azzal töröld meg:)
2012. júl. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igaz is. :) És akkor amúgy más törölközővel szoktátok ilyenkor azt a helyet? Vagy ugyan az, mint amúgy?
2012. júl. 26. 22:49
 4/7 anonim ***** válasza:
Én amikor törölközök, mindig teszek oda WC-papírt, így nem lesz véres a törülköző.
2012. júl. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor mielőtt kilépek a zuhany alól, még tusolóval jól leöblítem és egyből megtörlöm szárazra. Ha szerencsém van, akkor nem lesz véres, ha nincs szerencsém, akkor kirakom a szennyesbe a törölközőt. Jó megoldás az is, ha papír törlőt használsz. Én a kórházban szülés után mindig vittem egy adagot a tusolóba és azzal töröltem meg magam. Vagy használj egészen kicsi törölközőt az intim területre, így azt fürdés után kirakod a szennyesbe és legközelebb újat veszel elő. Tudod, egészen kicsi kéztörlőket. A tescoban kb 150 Ft-ba kerül akciósan. Abból is sötétet vegyél, mert nem fog meglátszani rajta, ha nem jön ki a vérfolt.
2012. júl. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
52%
Én ezt megoldom annyival,hogy fürdés előtt felrakok 1 tampont és fürdés után kicserélem.
2012. júl. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, szerintem akkor fürdés után a wc papírral törlés lesz.
2012. júl. 28. 23:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!