Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lányok, amikor megvan nektek...

Lányok, amikor megvan nektek (nagyon) akkor hogy szoktatok fürödni?

Figyelt kérdés
Leültök a kádba, vagy állva zuhanyoztok?? Mert nekem már volt olyan, hogy ültem és véres lett a víz.. azóta nem akarok így fürödni mikor megvan.

2012. júl. 5. 11:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Kézen állva. Másképp nem megy.
2012. júl. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ilyenkor zuhanyozni szokás.
2012. júl. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk csak kád van és én abban nem tudok zuhanyozni. Úgyhogy fürdök. Tamponnal fekszek be a kádba, de úgyhogy előtte és utána rögtön tampon csere. Én ennyit tudok tenni. Plusz előtte mindig alaposan kimosom a kádat, biztos ami biztos.
2012. júl. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
36%
Mikor megvan, nem szabad kádfürdőt venni, mert nyitottabb a méhszáj és bemegy minden kosz meg fertőzés. Ezt minden tízéves lánynak elmondják... marad a zuhanyzás, függetlenül attól, hogy gyengén vagy erősen van meg.
2012. júl. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekünk tetőtébe van a sarokkád, rendesen felállni én sem tudok benne, ezért térdelek vagy guggolok de nem ülök bele!
2012. júl. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
29%
Ha menstruálsz, akkor csak zuhanyozz!
2012. júl. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Anyum akkor rosszul tudja, azt mondta, hogy üljek bele mert arra a pár percre mit számít.. de inkább zuhanyoztam :)

köszi a válaszokat

2012. júl. 5. 11:52
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát én simán bele szoktam ülni, mivel csak kádunk van, és nem fogok a kádban térdelve küszködni...

Annyi, hogy fürdéskor is használok tampont, 26 éves vagyok és még soha semmilyen nőgyógyászati problémám nem volt.

2012. júl. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Hármas válaszoló vagyok. Nekem sem volt még semmi nőgyógyászati problémám. Ha tiszta kádba fekszel be tamponnal, akkor elvileg nem is kaphatsz el semmilyen fertőzést. Persze Te tudod, hogy neked hogy kényelmes, illetőleg milyen az immunrendszered, mennyire vagy fertőzésekre hajlamos. Ha van zuhanyozó, akkor inkább zuhanyozz, de ha nincs, akkor nem kell kényelmetlen pózokat felvenni minden fürdésnél, ha megvan. Csak mosd ki előtte a kádat (én utána is kiszoktam), esetleg használj intim törlőkendőt is.
2012. júl. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én fürdök. Épp azért mert hogy nagyon megvan, egyszerűbb kitisztítani ott lent, de mielőbb kádba ülök alaposan fertőtlenítem, pont a fertőzések miatt. Zuhanyozni én egyébként sem szeretek, nem érzem magam utána tisztának, bármennyire is engedem magamra a vizet és mosakszok...
2012. júl. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!