Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 14 éves lánynak őrjítő hátfájá...

14 éves lánynak őrjítő hátfájás? Mitől?

Figyelt kérdés

Körülbelül 3-4 hónapja fáj a hátam...jobb oldalt, ha úgy vesszük a "mellem" alatt...azért írom így, hgoy be lehessen tájolni.

Tehát ahol elöl a mellem alatt van, ott fáj hátul...remélem érthető...


Elmentünk vele a háziorvoshoz, mondta hogy mivel pont akkor volt meg, a méhszájam nyom valamit, és azért fáj. Adott rá Cataflam-ot, és szedjem és feküdjek. De akkor is fáj amikor nincs meg...szóval független tőle.

Van amikor napokig nincs semmi, van amikor egész nap...


Gondoltam arra, hogy ahogy ülök...szóval suliba görnyedek, húzza a táska is, amikor gép előtt vagyok akkor is fáj...de van hogy napközben sétálás közben is ...


Hullik a hajam, sokat vagyok rosszul...(szédülés, hányinger) El kellene mennem egy vértételre, mert valami gáz van velem..az biztos...


Tudnátok segíteni? Miért fájhat a hátam? Mit csináljak?

Nem segít ha megmozgatom...


14/L


Előre is köszii



2012. júl. 27. 09:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Újra el kell menni a háziorvoshoz, ha nem szűnt meg a fájdalom. Szerintem ő arra számított, hogy amíg a fájdalomcsillapítót szeded, elmúlik a fájdalom oka is magától. Nem múlt el, hiszen még mindig fáj: tehát irány újra az orvos. Megmondod, hogy azóta folyamatosan fáj, és legyen szíves beutalót adni a megfelelő helyre.
2012. júl. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Esetleg tipp, hogy mitől lehet?

Vagy hogy addig hogy szüntessem meg?

2012. júl. 27. 10:12
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia! A görnyedés, táska, számítógépezés által kiváltott hátfájás izomeredetű, ezen rövid távon szakszerű masszázzsal lehet segíteni, hosszú távon pedig az okok megszüntetésével. Ebben tudok neked segíteni, ha írsz magánban. De ne kapkodj, előbb valóban menj vissza az orvoshoz, mert ilyen körülmények között csak akkor szabad masszírozni, ha az orvos is rábólint (kizárja a kizárnivalókat). Az sem lehetetlen, hogy többféle okból fáj(t) a hátad, és ezek összegződnek. Azért az izomeredetű fájdalmak jellemzően inkább a hát felső részén jelentkeznek először. Sőt: a stressz is okozhat ilyen tüneteket, és ezen megintcsak lehet masszázzsal segíteni (tényleg!). A vérvételre mindenképp beszéld rá az orvost, ezt nagyon okosan látod, mert még panasz híján is illik évente egyszer vérképet csináltatni.


Jobbulást!

Üdv: egy gyógymasszőr

2012. júl. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszodat, igyekszem elmenni az orvoshoz...ha mondott valamit, vagy történt valami, írok !
2012. júl. 30. 07:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!