Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Félek, hogy a halálom után...

Félek, hogy a halálom után meggyaláznak. Normális gondolat ez? Szerintem nem.

Figyelt kérdés

boncolásnál, vagy akik foglalkoznak a halottakkal amíg el nem temetik.


25 / F


2012. júl. 27. 14:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Előfordulhat, de akkor már nem tök mind1 ?

A hozzátartozóknak sokkal nagyobb fájdalom lenne, ha kiderülne...

2012. júl. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

olyanokra gondoltam pl , kitörik az ujjaimat, szemem kiszúrják, péniszemet átszúrják vagy hasonlók...


ez szerintem előfordulhat, és senki nem veszi észre.

2012. júl. 27. 14:14
 3/11 anonim ***** válasza:
lehet hogy ki is beleznek
2012. júl. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
ezt kérdést teljesen komolyan kérdezem !!!
2012. júl. 27. 14:23
 5/11 anonim ***** válasza:
73%

Nézz meg egy két részt a Dr G-ből. ID Discoveryn adják H-P-ig 22-től. Ott láthatod hogy állnak a halottakhoz a patológusok. Hidd el egy orvos nem fog meggyalázni. Ja és eleve a boncolás sem kötelező csak ha nem lehet tudnia halál okát. Meggyalázni azokat szokták akiket megölnek valami pszichopata barom csinálná csak. Patológus tuti nem.

A másik meg hogy nem tudom 25 évesen mért ilyeneket agyalsz....eszedbe sem kéne még jutnia a halának.

2012. júl. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
És akkor már neked nem mind1, mit csinálnak veled? Méltósággal csak élni lehet, meghalni nem.
2012. júl. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
63%

Nem sok esélyed van rá, hogy ilyesmi történjen.Max valami sírgyalázó a temetőben hozzád tévedhet, de a porjaidban nem tud kárt tenni, csak a síron.

Talán van valami az életedben, ami miatt nagyon félsz a kiszolgáltatottságtól.Ez lehet talán az oka ilyen gondolatoknak

2012. aug. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ez nem valószínű, de nem is számít egyébként. Engem nem érdekel, hogy mi lesz a holttestemmel. Gondolj bele a szó jelentésébe. Egy HOLT TEST. Annak már mindegy.
2012. szept. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én dolgoztam ilyen helyen (mármint ahol vannak tetemek). Szóval nyugi, nem alázzák a hullákat. Miért is tennék? Hidd el, meló közben senkinek sincs arra ideje, sem humora, hogy ökörségeket csináljon egy tetemmel. Nem lesz gáz, ne aggódj:)
2012. okt. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

Sajnos erre jó esély van, jobb nem tudni mi mindent csinálnak az emberrel a hullaházban.

Összedarabolják, elfűrészelik a fejét, csak azért h kiszedjék az agyát. Gusztustalan! A boncolást meg a hasonlókat be kéne tiltani! Utána meg kitömnek kesztyűvel vagy amit találnak kéz alatt. Úgy kezelik ott az embert mint valami tárgyat. Mondjuk az élő emberekre is csak tárgyként tekintenek a kórházakban.

Szegény unokatesóm is részegen betámolygott a vonat elé, ami maradt belőle, zsákba kaparták össze, és úgy tárolták a hullaházban napokig a fal mellé támasztva, mert akkor épp "teltház" volt, s neki már nem jutott hűtőficak. Onnan tudom, h a családban ismerős ápolónőként dolgozik és lement megnézni a Jancsikát, h mi maradt belőle.

A hamvasztást is nagyon kegyeletsértőnek tartom, általában azokat szokták elégetni, akiket nem kedveltek már életében sem, mondván "hadd égjen el, mint egy rongydarab, jobbat úgy se érdemel".

2013. nov. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!