Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A pszichiátriára betudok csak...

A pszichiátriára betudok csak úgy magamtól iratkozni? Vagy mire van ehhez szükségem?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy nem küldött semmiféle orvos, vagy esetleg tanár, hanem egyszerűen magamtól szeretnék bemenni oda. Akár csoportterápiát igénybe venni.


Valaki megtudja mondani ennek a menetét, vagy azt, hogy ez hogyan is működik? Úgy tudom, hogy bárki bemehet magától is, de nem vagyok tájékozott. Ezen kívül; kérlek titeket arra, hogy a kérdésemre válaszoljatok és ne a miérteket keressétek rajtam. Értitek... (:


16f.



2012. júl. 29. 21:29
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem keresem a mérteket, pedig érdekelne, hogy ilyen fiatalon mért akarod tönkretenni az életedet. Inkább menj pszichológushoz!
2012. júl. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Pszichiátriára nem lehet beiratkozni. Ha panaszod van, keresd fel az orvosodat, akihez akkor szoktál menni, ha beteg vagy. Kérjél segítséget.
2012. júl. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tehát pszichiátriára csak beutalóval lehet menni?
2012. júl. 29. 22:41
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen.
2012. júl. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm.


Egyébként nem tervem tönkretenni az életem.

2012. júl. 29. 22:49
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem jó helyen teszed fel a kérdést, mert itt hozzá nem értők vannak többen, és kapsz mindenféle választ, mert épp kedvük szottyan valamit bedobni, aztán vagy igaz, vagy nem, van rá 50% esélyük.

A pszichiátriára NEM KELL beutaló!


2. § (1) A biztosított - a sürgősségi ellátást nem igénylő esetekben - orvosi beutaló nélkül is jogosult igénybe venni


a) szakorvosi rendelő által nyújtott

...

ad) pszichiátriai és addiktológiai,

...

szakellátást.


[link]

2012. júl. 30. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!