Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi köze a kórházban az orvosna...

Mi köze a kórházban az orvosnak ahhoz a betegfelvételnél, hogy milyen házban lakom, és hogy miért nem szlovák középiskolába járok Szlovákiában?

Figyelt kérdés
2012. júl. 31. 13:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmi.
2012. júl. 31. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem értettem a csávót,elkezd nekem hablatyolni összevissza,azt mondta,hogy holnap egy testesebb,dagadt orvoshoz kell mennem kivizsgálásra,szépen beszél a kollégáiról...és egész beszélgetés alatt vihog,mint egy kétéves kisgyerek
2012. júl. 31. 13:08
 3/7 anonim ***** válasza:
Tényleg furán viselkedett, azért ez nem a szokásos.
2012. júl. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én tavaly kismamaként mentem Szlovákiában kórházba. Vérezni kezdtem, első baba, szóval bőgni lett volna kedvem, szlovákul meg alig tudok. Egy ismerős kísért, aki tud rendesen, hogy majd segít. Jön a doki, ismerősöm mondja a helyzetet, erre visszakérdez, hogy miért nem én beszélek?

Én, aki épp el nem ájultam, és a nyelvet sem beszélem nagyon.

Mikor megtudta a doki, elkezdett ordibálni (igen, egy vérző kismamával) hogy itt csak szlovákul lehet beszélni!!!

Bevitt vizsgálni, az ismerősömet kiküldte, hogy majd beszélek én, ha muszáj lesz.

Úgy bánt velem, mint egy ronggyal, nem értette meg, hogy tényleg nem tudok, attól, hogy kényszerít, nem fogok tudni beszélni.

Szerencsére nem volt gond, de soha többet ilyet.

2012. júl. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

szlovák ez a doki,de magyarul beszél velem,de elég furcsa,megkérdi még azt is,hogy milyen házban lakom...

meg ötvenszer elkérdi ugyanazt,ujjain számol..

2012. júl. 31. 13:14
 6/7 anonim ***** válasza:
Az apukád az orvos? Mert ha nem akkor nem ebbe a témakörbe illik.
2012. júl. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nem ő az orvos,rossz kategóriába raktam
2012. júl. 31. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!