Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Összejöttem egy Szlovák...

Összejöttem egy Szlovák pasival. Nagyon jól megvagyunk eddig. Bemutattam ma mindenkinek Most miért csinálják?

Figyelt kérdés
Aztán én vagyok 160cm ő meg 2m. Hogy milyen viccesen nézzünk ki... Ennyire számít a magasság? Egy kapcsolatba? Szüleim is elröhögték magukat..:-( Nagyon rosszul esett nekem. Köszönöm a válaszokat. 22L
2010. dec. 11. 17:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

:D ne haragudj, ezen és is elnevettem magam. Nem rosszindulatból nevettek, hanem elsőre tényleg bizarr a látvány:) Nem túl szokványos!

Ezt ne támadásnak vedd, ez egy normális emberi reakció, nem kell túl érzékenyen venni.:)


Apum egy méter 90 kb, anyu meg egy méter 53 vagy valami ilyesmi. Testvéreimmel mind kb 170 centik vagyunk:) Szóval működik ez eltérő magasságkülönbségnél...


De nem baj a magasságbeli különbség, dehogy az!

2010. dec. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezzel semmi gond nincs. Talán tényleg kicsit murisan néztek ki, de nagyon sok ilyen pár van. Unokabátyám és a barátnője pl. pont ugyanilyen magasságú, és a családban senki se furcsállta különösebben. De különben is, mért érdekel mások véleménye, ha boldog vagy vele? Hadd nevessenek!
2010. dec. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%

Engem is megmosolyogtak anyósomék az első találkozásnál:)

Én 155cm vagyok, a párom 185.

Nem, nem számít egyáltalán a magasság:) Mi 6 éve vagyunk boldogok együtt, ez a fontos, nem más:)

2010. dec. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Elhiszem, hogy bánt a dolog. Szerintem nem probléma a magasság a kapcsolatban.

Párom 185 cm, én 162 (de sokszor viselek 10 cm-s cipőket).

21/N

2010. dec. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
45%
ne foglalkozz mások véleményével, ha szeretitek egymást! én 170 centis vok, az emberek azt gondolnák, az csajban magas, és hát mégis sikerült kifognom 1 2m 5-centis pasit, szal... na, dehát mire is jó a magassarkú, ha nem erre? ;) (+ olyan jó hozzábújni, és hagyni, h ő vezessen nagy tömegben:D imádom, h ilyen magas:D)
2010. dec. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A párom 195cm én 155cm 23évig tartott a házasságunk még ma is tartana ha nem hal meg.Eleinte ránk is csak néztek de hamar megszokták, igaz én egy nagyszáju temperamentumos csajszi voltam lehet hogy nem is mertek volna kinevetni. Te se hagyd magad
2010. dec. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én 155 vagyok, a férjem 167. Mi azt kapjuk meg mindig, hogy "jéé, törpetalálkozó!" :) De egyszerűen ki lehet fogni a szelet a vitorlájukból, kezdd el te mondani, akkor már úgyse ismétlik el.

Én már sok helyre úgy lépek be, hogy "itt vannak a mélynövésűek" - kapunk két mosolyt és nem téma többé. Mondjuk egyikünket se zavar, hogy alacsonyak vagyunk, így nekem nem is bántó.

2010. dec. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 tomi8521 válasza:
Szard már le h ki mit gondol, ha télleg szereted és ő is őszintén szeret akkor annyira mindegy, h ki mit gondol.....
2010. dec. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!