Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 15 fiú éves vagyok és nagyon...

15 fiú éves vagyok és nagyon szeretem a Red Bull-t, van amikor akár napi 1-et is megiszok, de van amikor elhatározom hogy leszokom, és sok ideig nem iszok, mennyire lehet ez káros a mostani egészségemre nézve, és a későbbi egészségemre egyaránt?

Figyelt kérdés
2009. júl. 18. 10:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%
a redbull nagyoin káros, az összes üdítő közül az energiaital a legrosszabb. inkéább igyál hideg gyümölcsteát, szörpöt, kakót, bármit amit szeretsz. én lemondanék a nepi egy redbullról.
2009. júl. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
:(
2009. júl. 18. 15:17
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

én anno napi 3at is megittam, de nem haltam bele, viszont nem napi rendszerességgel, csak mikor nagyon keveset tudtam csak aludni.

csak temég fiatal vagy, neked nemkéne mindennap 1 redbullt meginnod, mert nemtesz jót.

de figyi, a redbull ugye tutti frutti ízű. én azt ajánlom neked, h vegyél a boltban ilyen tutti frutti ízű italport (kb ugyanolyan az íze mint a redbullnak) és idd azt.

2009. júl. 19. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
köszecs!
2009. júl. 19. 16:11
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
ÉN még azt is hallottam, hogy a sok energiaital fogyasztás pánikbetegséget is okozhat! nem tudom, hogy mennyire igaz, de azért elgondolkodtató
2009. aug. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
82%
én baracklevet iszom és boldog vagyok
2009. aug. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
ohm,annyira nem szeretem az ilyen vicces válaszokat,amikor senki nem ezt kérdezte,hogy red bull nélkül is lehetek -e boldog tartsd meg magadnak öreg!
2009. aug. 28. 23:20
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Amellett, amiket leírtak az előttem szólók, a fogadat is nagyon károsítja, szinte eszik.
2009. aug. 29. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
67%
15 évesen ne repülj messzire - naponta. Ezért sem egészséges a RedBull, mert szüleid nem tudhatják hova repülsz naponta!
2009. aug. 29. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
93%
Baromi káros. 4x annyi koffein van egy dobozban, mint egy csésze feketekávéban, és ez azért elég borzasztó. senkinek nem ajánlottak ezek a löttyök napi fogyasztásra, pláne nem egy fiatal kamasznak. elhiszem, hogy szereted, mert tényleg nagyon finom íze van, de akkor is nagyon veszélyes. nagymamám csak úgy hívja ezeket a löttyöket, hogy kábítószer. mulatságosan hangzik, de igaza van. fölöslegesen pörget, károsítja az idegrendszert, súlyosan megterheli a keringést, a szívet. nem hiszem, hogy neked erre 15 évesen ekkora szükséged lenne, én is 23 éves vagyok, de csak alkalmanként iszom, időszakosan, vizsgaidőszakban néha. szerintem nézz utána valami nagyobb hipermarketben, nem lehet-e esetleg valami hasonló tutti-frutti ízű italt kapni, koffein nélkül.
2009. aug. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!