Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 15 fiú éves vagyok és nagyon...

15 fiú éves vagyok és nagyon szeretem a Red Bull-t, van amikor akár napi 1-et is megiszok, de van amikor elhatározom hogy leszokom, és sok ideig nem iszok, mennyire lehet ez káros a mostani egészségemre nézve, és a későbbi egészségemre egyaránt?

Figyelt kérdés
2009. júl. 18. 10:24
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
23%

Naponta megiszok 2doboz HELL-t edzés előtt azt nincs tőle semmi bajom,habár nekem nem magas a vérnyomásom.

A szervezetedtől függ hogy mennyire káros, de 1db sztem nemaz,csak ne vidd túlzásba, és nemmuszály mindennap inni......Ezt pont én mondom xD

2010. ápr. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Már igy is túlzásba viszi... a napi egy dobozzal. Nem erre van kitalálva, hogy mindennap inni kell, nem viz...

Lehet most még nem káros de 10 év mulva majd meglátod, keringési problémák, cukorbetegség, sziv és érrendszeri bajok és még sorolhatnám. Nem azt mondom, hogy ne idd, de ne mindennap... A " Hell-es" nek is hasonlóan...

2010. ápr. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!