Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen érzés a vérvétel?

Milyen érzés a vérvétel?

Figyelt kérdés
Most megyek először és rosszul vagyok a tű látványától meg a vértől is . Nekem az átlagos oltások is fájnak rosszul is leszek tőlük hányok,és az ájulás szélén állok.Sürgősen várnám válaszaitokat!!!
2012. aug. 2. 08:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
én életemben először, úgy 6-7 (de most lehet hogy nagyot hazudtam) éves koromban voltam vérvételen és egy kib*szott nővér nem törődött velem, azóta is félek a tűtől, irtózok még egy oltástól is.. és nagyon fájt, aztán pár évvel később pedig egy másik nő vett vért, viszont azt az orvos csinálta és semmit nem éreztem belőle, pedig akkor is nagyon féltem. később, úgy 2010-ben visszakerültem oda, ahol először csinálták és megint bazira fájt, aztán azt mondták este hogy még kellene a kézfejemből vért venni valamihez én meg kiszaladtam a kórházból és anyut megvártam ott:D:D:D
2012. aug. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Hát szerintem én is szaladok de inkább most ki a világból. :)
2012. aug. 2. 12:25
 13/15 anonim válasza:
Végülis milyen volt?
2012. aug. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
apa elfelejtette én meg nem szóltamm..:)
2012. aug. 9. 18:10
 15/15 anonim ***** válasza:
Gratulálok...az egészséged a tétje ennek. De csak sunnyogj tovább...
2012. aug. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!