Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy boldoguljak egy ekkora...

Hogy boldoguljak egy ekkora nagy gipszsínben?

Figyelt kérdés
Eltört két ujjamm a kicsi és a gyűrűs, gipszsínbve van rakva az egész akarom, csak a nagyujjam van szabadon, a többi ujjamból csak a körmöm hegye látszik ki, a kicsiből az sem. Most egyedül vayok itthon, hogy lehet minent egy kézzel megoldani? Egy hétig ez a nagy gipsz lesz, utána talán kisebbet kapok.

2012. júl. 23. 12:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Amit meg tudsz csinálni egyedül, azt csináld, de ha van segítséged, vedd igénybe! :) Szeletelt kenyér, szeletelt felvágott, sajt... Rendelj ebédet, ha tudsz! Ha nem, akkor előre panírozott husit csinálj pl.
2012. júl. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hogyan törted el? Mennyi idő múlva mentél vele dokihoz?
2012. júl. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
székről estem le, másnap mentem el megnézetni
2012. júl. 26. 14:18
 4/5 A kérdező kommentje:
másnak esetlkeg olt már ilyen sínben a keze?
2012. júl. 28. 11:00
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen volt, majd írj milyen az új. Én is nehezen boldogultam vele.

Neked milyen kötés van rajta pontosan, mert először csak olyan kötést kaptam amit le tudtam szedni pl fürdés és aztán vissza tudtam rakni, később be kellett gipszelni.

2012. júl. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!