Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A fogszabályozómba kicserélték...

A fogszabályozómba kicserélték a drótott, de nagyon fáj és ezért jóformán minden nap veszek be 400-as fájdalom csillapítót. Mit tegyek? (bovebben lent)

Figyelt kérdés

12 vagyok tudom hogy nem egészséges a fájdalom csillapító,de az nélkul nem bírom ki próbáltam magam lefoglalni de nem nagyon jott be.A fájdalom megmaradt.


(csak értelmes válaszokat kérek és ha lehet olyanoktól akik meg is értenem(pl.ha van fogszabályozója))



Ha valamit rossssszul írtam az vagy direkt van vagy véletlenul!De nem érdekel szóval nem kell megjegyezni!


2012. aug. 4. 21:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Ne mentegetőzz előre.

Milyen az a 400-as fájdalomcsillapító? Van neve is? Mert anélkül elég nehéz megmondani, hogy mennyi belőle az a mennyiség, ami még nem káros. És azt is írd meg, hány szemet veszel be egy nap.

2012. aug. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nos az orvos azt mondta hogy 200-at vegyek be de az nem használt a nevét nem tudom és egy nap úgy kettot!
2012. aug. 4. 22:31
 3/5 anonim ***** válasza:

Minden gyógyszer mellett van betegtájékoztató papír/használati útmutató. Megnézed, hogy a te korodban a 400-as gyógyszerből mennyit vehetsz be egy nap.


Én egyszer gyökérkezelés után vagy 4 napig fájdalomcsillapítón éltem :/ De én 20 éves voltam, te meg 12, nem mindegy.

2012. aug. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
koszi!:)
2012. aug. 8. 20:25
 5/5 anonim ***** válasza:
A gyógyszer neve nélkül nem lehet segíteni. De azóta már biztos elmúlt a fájdalom is.
2012. aug. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!