Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek nagy baj lehet?...

Szerintetek nagy baj lehet? (fül orr gége téma)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

19/L

A helyzet az,hogy a múlt hétfőn bedugult a fülem,és mintha kissé allergiás lettem volna...úgy éreztem,pedig valami megfázás kerülgetett.Kamillás gőzöléstől jobb lehet,fújni kellett az orromat,mert folyt.Egy darabig ki is tudtam fújni,de utána nem akart kijönni az istenért sem,és bedugult tőle az orrom.

Azóta csak annyi volt,hogy fájt tőle a fejem néha,elég kellemetlen kicsit feszítő érzés volt a fejemben.

Most ismét bedugult a fülem,nagyon rossz,mert a fejem megint feszít,az orromat kell fújni,pedig nem vagyok megfázva...kérdem én,szerintetek arcüreggyulladás vagy mi?

Végülis már második hete van ez így,a fülem olyan furcsa,tompábban hallok rá,és ráadásul rossz érzés is....de nem fáj a fülem.


Holnap megyek orvoshoz,de azért szeretném tudni,hogy ti szerintetek mi lehet?

Csak normális válaszokat várok,előre is köszönöm.


2010. ápr. 27. 19:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy arcüreg. Nekem hónapokon át volt ilyen problémám, törzsvendég voltam a fülésznél, folyton mosták. A mosás gyors, egyszerű, nem kellemetlen, csak a sorállás, de általában időpontot kértem, akkor kevesebbet vártam. Volt, amikor majdnem széthasadt a fejem, úgy fájt, és a fülmosástól azonnal megszűnt a fejfájás.
2010. ápr. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem fáj a fülmosás??Vagy ha az orrból?

Mert igazából ettől nagyon félek.

Most kamilláztam,és sokkal jobb,kamillás gőzölős

2010. ápr. 27. 19:56
 3/6 anonim ***** válasza:
A fülmosás nem fáj. Kicsit esetleg kellemetlen érzés lehet, de nem fáj. Az fáj, ami előtte van,míg ki nem mossák. Egy nagy fecskendőből meleg vizet nyomnak bele, ennyi. De házilag nem lehet csinálni, veszélyes lehet.
2010. ápr. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm rendesek vagytok.A kamillás nagyon jót tett neki,de ettől függetlenül fáj a fejem...szóval...

meg a fülem is furcsa,meg a homlokom is fáj...

2010. ápr. 27. 21:06
 5/6 anonim ***** válasza:
Kösz a többes számot, de még mindig én vagyok, egyedül. :-) Jobbulást!
2010. ápr. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszike:D
2010. ápr. 28. 06:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!