Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Alvászavar ellen ismertek...

Cocky kérdése:

Alvászavar ellen ismertek hatásos módszert? Annyiról van szó, hogy nincs olyan nap, hogy ne forgolódnék órákig az ágyamban, mielőtt sikerül elaludnom. És igazából úgy érzem, hogy fizikálisan fáradt vagyok, csak mentálisan nem.

Figyelt kérdés
2012. aug. 6. 23:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Fáraszd le az agyadat is. Vannak remek keresztrejtvények, agytornák. Lehet az iskola hiányzik? Már nincs egy hónapotok sem, és hála istennek mehettek újra suliba.
2012. aug. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Agyilag kell lefárasztanod magad . Rejtvénnyel vagy hasonlókkal amivel sokat kell gondolkodni . Nálam pont fordítva van . Én 18 éves vagyok és hiába dolgozok 9 órában fizikailag nem vagyok fáradt de agyilag már nagyon .
2012. aug. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rendben, megpróbálom a keresztrejtvényt, köszi szépen! Az furcsa, hogy a 9 óra melótól nem vagy elég fáradt fizikailag, mit dolgozol?
2012. aug. 7. 00:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!