Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha sikerül a forgalmi vizsgám+...

Ha sikerül a forgalmi vizsgám+tök jófej az oktató és most lesz az esküvője, akkor vegyek neki valami ajándékot köszönet és gratuláció gyanánt? És ha igen, mit?

Figyelt kérdés
2009. júl. 20. 15:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem harmadszorra sikerült a forgalmim (minden más elsőre), de én nem vittem ajándékot. Elég ajándék volt neki az a sok plusz óra, ami mind számla nélkül zsebbe ment neki. Jó sok pénzembe volt ez a jogsi, talán ha elsőre sikerült volna vittem volna, de nem vagyok benne biztos. Ha Te vinni szeretnél vigyél egy üveg bort, vagy egy szép könyvet. Desszertet férfinak furcsa lenne, de ha esetleg női oktatód van azt is vihetsz egy dobozzal. De ne ess túlzásokba.
2009. júl. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha tényleg jófej, akkor szerintem is jó 5let egy üveg bor
2009. júl. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Feleslegesnek tartom.
2009. júl. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!