Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért fogyok? 16/L

Miért fogyok? 16/L

Figyelt kérdés
Rengeteget eszem. Gyorskaja, házi kaja, gyümölcs, zöldség, nasi. Hihetetlenül sokat, de mindig is vékony voltam. Viszont az elmúlt 1-2 hónapban már 6 kilót fogytam. Nem túl feltűnő, de én látom magamon. Mitől lehet ez?
2012. aug. 8. 22:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Stressz nem játszik nagyon közre?
2012. aug. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Több kalóriát égetsz el, mint amennyit magadhoz veszel.
2012. aug. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2 éve van itthon balhé, de azt már mondhatni megszoktam. Más stresszes dolog nem ért az utóbbi időben.
2012. aug. 8. 22:50
 4/6 A kérdező kommentje:
naponta egy órát futok, de már vagy fél éve. De mint mondtam, eszek is bőven, szóval a napi 1 óra futás után pótolva van a kalória.
2012. aug. 8. 22:51
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha rengeteget eszel és mégis fogysz, akkor menj orvoshoz. Lehet, hogy pajzsmirigy túlműködésed van, de sajnos más oka is lehet. Remélem nem lesz semmi komoly bajod sem most, sem soha az életben!!! :) Minden elképzelhető jót kívánok Neked!!! :)
2012. aug. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm utolsó, kedves természetű ember lehetsz! :)
2012. aug. 9. 10:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!