Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Sajnálod a hajléktalanokat?

Sajnálod a hajléktalanokat?

Figyelt kérdés
Engem nagyon elszomorít,hogy ennyi ember kerül(t) az utcákra.Biztosan van olyan közöttük, aki a saját hibáján kívül került ilyen helyzetbe.Én sajnálom őket,segítenék szívesen,de ezt a problémát nem nekem kellene megoldani.
2009. júl. 21. 10:00
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Hát figyelj én élelmiszerboltba dolgzom és én nem sajnálom őket mert csak piára költik és rohadt büdösek és nem azért kerültek az utcára , mert kidobták hanemazért mert nem dolgozik, ne sajnáld őket a saaját hibájuk, sztem.Mondjuk nem mindegyik alkoholista , van hogy adok nekik egy százast, de egyszer akartam valakinek kenyeret adni és elküldött a faxba hogy neki nem kell kenyér neki pénz kell piára!!
2009. júl. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Általában nem sajnálom őket,mert már én is jártam úgy mint az előttem szóló,hogy nem kellett neki a kaja. Persze van olyan is aki önhibáján kívül került az utcára,de szerintem azok ha nagyon akarják,találnak segítséget.Már sok segítő szervezet van,ahol tudnak segíteni annak aki tényleg akarja.

Sokat hallani,hogy télen megfagynak.Tudod miért nem mennek be az éjszakai melegedőkbe? Mert ott nem piálhatnak! Inkább választják azt,hogy megfagynak,de a pia marad!

2009. júl. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
Hát.. nem tudom. Gondoljunk bele, ha mondjuk van egy lakáshiteled amit nem tudsz fizetni mert elveszted a munkahelyed mert bezár a gyár. Ezután a végrehajtó foglalja a lakásodat, zárolja a számláidat, lefoglalja az autódat amin szintén hitel volt. Neked pedig esélyed sincs munkahelyet találni, mert ugye nincs lakásod nincs állandó lakcímed és tegyük fel rokonaid se állnak veled szóba. Egy ideig meghúzhatod magad itt-ott amíg marad némi pénzed és a munkanélküliből tudod fizetni. De aztán a tartalékok elfogynak és kész ... kint vagy az utcán és mivel nem igen tudod feldolgozni a történteket a piához nyúlsz hogy el tudd méla tompaságban viselni a mindennapokat. Nos biztos hogy mindenki tehet arról hogy ott van kint az utcán? Nem biztos. Nagyon sok ilyen történettel találkozom nap mint nap, van aki válás, van aki kezesség vállalás miatt jut koldus botra. Szerintem könnyen juthat bárki erre a sorsra. És ezt a sorsot nagyon nehéz józanul és méltósággal viselni. Amúgy a szálóra azért nem mennek mert ott a maradék "vagyonukat" is ellopják, persze van aki tényleg csak azért nem megy be mert ott józannak kell lennie. Summázva nem árt egy ki empátia.
2009. szept. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
46%

MI egyszer osztálykiránduláson voltunk Pécsett és ott volt egy csöves...

páran adtunk neki egy sajtbureszt mer közel van a meki...

ÉS kb úgy 5 min. múlva ott áll a pénztárosnál. -.- Hát ezután nem is fogok semmit adni az ien hülyéknek... mennyenek a francba...

2009. dec. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
én nem sajnálom őket azok után ami most történt hogy élve elásták azt a szerencsétlen erdélyi fiút csak azért hogy elvegyék a hitelkártyáját.rohadjon meg az összes és igen csak piára piára költik a lóvét másra nem.és remélem megkapják a büntetésüket azok akik elásták azt az embert
2011. aug. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!