Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon csunya? Lehet segiteni...

Nagyon csunya? Lehet segiteni rajta?

Figyelt kérdés
Az elso ket fogam kozott van 4mm hezag ..nagyon de nagyon idegesiit ezert sosem mosolygok,,,maskpep szepek a fogaim meg feherek is apolva vadnak en most 14 eves vagyok,,,EL fog mulni .?vagyis ossze fog huzodni? es ez valyon a fiukat idegesito tehat ez miatt ne jarjanak velem ?lecci segitsetek..
2009. júl. 21. 19:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Akár még összébb is húzódhatnak ha kinőnek a bölcsességfogaid később, de ha nem akarod a véletlenre bízni akkor fogszabályzóval néhány hónap alatt könnyen összehúzható. Egyébként nem mindenkit zavar, van ismerősöm akinek szintén ilyen de a szexepiljének tartja és nem változtatna rajta.:)
2009. júl. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha tényleg ilyen szépek a fogaid, a fogorvosod nem mondta volna, hogy kell-e neked fogszabályzó??? Ha nemondta, akkor biztos elmúlik!
2009. júl. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem nagyon csunya. nem bántásbol.. :) de télleg. fogszabii. :) és gyorsan helyrejön, és utána már mosolyogj ahogy csak tudsz:)
2009. júl. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
ne félj, hogy emiatt nem lesz barátod..hülyeség. Ez nem lehet kizáró ok. Szerintem ez sexy egy lánynál, de van akinek nem jön be. Igazából, ha nagyon zavar, akkor fogszabi, de ha nem, akkor hagyd. :)
2009. júl. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ha csaj vagy hagyd úgy hallod a pasik imádják ám lehet h sokat piszkálnak érte de ez tényleg igazi szexepil!!!!
2010. aug. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!