Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tehetek, ha a bőrömön...

Mit tehetek, ha a bőrömön striák vannak? A combomon és a mellemen! Remélem valaki tud segíteni, nagyon csúnya nyáron. Csak 17 vok és nem a növekedéstől lettek!

Figyelt kérdés
2009. aug. 7. 19:29
 1/3 anonim ***** válasza:
nekem a gyors hizástól lettek de mióta kenem azóta szépen halványodtak napi 2x reggel és este jól bele kell maszirozni és ne ilyedj meg az első pár alkalomnár vörös lesz ahol bekened és viszket de ez azért van mert serkenti ott a vérkeringésed a neve: Dr. Kelen fitnes orange anticelulitis gél nagyon jó nekem 2 hét után már láthatóan halványodott ezt a gyógynövényesnél,dmbe,rossmanba kapható :D
2009. aug. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszike:d
2009. aug. 8. 12:10
 3/3 anonim ***** válasza:
én a dm-ben veszek cellulitis elleni krémet (saját márka, kb 1000ft egy tégely), nekem használ! de mellette mozognod is kell és ne egyél műkajákat!
2010. júl. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!